Umieszczanie własnych reklam, dodawanie tabelek i wiele innych

Umieszczanie własnych reklam, dodawanie tabelek i wiele innych

Mamy dla Was ogromną porcję nowości, które sprawią, że Wasze strony piłkarskie na Futbolowo.pl będą jeszcze lepsze, a Wy będziecie mogli na nich zarobić!

Umieszczanie własnych reklam (funkcjonalność dostępna dla stron premium z wykupionym planem abonamentowym Standard)

Aby dodać własną reklamę, wejdź w zakładkę Wygląd strony -> Własne reklamy.

Dajemy Ci dostęp do trzech miejsc, w których możesz opublikować bannery.

 • Na samej górze strony,

 • w prawej kolumnie strony,

 • w treści strony.


Sam zdecyduj, czy umieścisz tradycyjny banner graficzny (zwróć uwagę na wymiary!), czy wepniesz kod Google Adsense (dowiedz się więcej na google.pl/adsense). Wypróbuj obie formy reklamowe i wybierz taką, która przyniesie Ci największy zyski!

Tabele w edytorze tekstu

Wielokrotnie prosiliście o możliwość dodawania tabel w treści newsów oraz podstron tekstowych. I oto są! Wystarczy kliknąć wskazany poniżej guzik i stworzyć nową tabelę. Możesz też wkleić ją z innego źródła.

Dodając własną tabelę, możesz określić między innymi jej szerokość (w pikselach) czy grubość obramowania.


Statystyki przedmeczowe

Ilość danych w Bazie Wiedzy rośnie w ogromnym tempie, a to daje możliwość generowania ciekawych zestawień. Dlatego przygotowaliśmy moduł statystyk przedmeczowych, który dostępny jest w zakładce Statystyki na stronie szczegółów meczu.

Sprawdzisz tam listę meczów pomiędzy danymi drużynami, a także formę obu walczących ze sobą drużyn, czyli ich pięć ostatnich spotkań. Kolorami oznaczone są rezultaty - na zielono zwycięstwa, na żółto remisy, a na czerwono porażki.

Wszystkie wspomniane elementy są aktywnymi linkami - kliknij, by przejść do szczegółów wybranego meczu.

Moduł statystyk przedmeczowych w rozszerzonej formie występuje na stronach premium - zobacz poniżej.


Rozszerzone statystyki przedmeczowe (funkcjonalność dostępna dla stron premium z wykupionym planem abonamentowym Plus lub Standard)

Oprócz dostępnej dla wszystkich listy ostatnich spotkań oraz formy drużyn, na stronach premium wyświetlane są dwie dodatkowe informacje - wykresy kołowe, prezentujące rezultaty spotkań pomiędzy konkretnymi zespołami, a także zawodnicy z największą liczbą bramek oraz największą liczbą minut w meczach pomiędzy danymi ekipami.

Na wykresach można zobaczyć kolejno:

 • statystykę ogólną wszystkich meczów pomiędzy danymi zespołami,
 • statystykę meczów, w których w roli gospodarza występował zespół A,
 • statystykę meczów, w których w roli gospodarza występował zespół B.


Powiązanie galerii zdjęć z meczem

Wielokrotnie proponowaliście także dodanie możliwości powiązania galerii zdjęć z konkretnym meczem. Oddajemy teraz w Wasze ręce taką opcję. Na stronie ze szczegółami meczu wystarczy wybrać zakładkę Galerie zdjęć i powiązać ze spotkaniem konkretny album.

Nowy widok zdjęć

Nowy widok stanowi wstęp do kolejnych funkcjonalności, które będą dodawane w module galerii. W przyszłości pojawi się możliwość komentowania zdjęć oraz tagowania znajdujących się na nich osób.


Wycofanie się drużyny z rozgrywek

Zdarza się, że w trakcie sezonu z rozgrywek wycofa się jakaś drużyna, a jej mecze zostaną anulowane. Dotychczas wymagało to żmudnego kasowania wszystkich jej spotkań, dlatego wprowadziliśmy wygodne ułatwienie.

Aby oznaczyć zespół jako wycofany z rozgrywek, wystarczy na liście drużyn danej edycji kliknąć wskazany poniżej symbol. Mecze wycofanej drużyny przestaną być wliczane do tabel i statystyk.

W każdej chwili można z powrotem przywrócić zespół do rozgrywek.


Nowa wyszukiwarka rozgrywek

By ułatwić Wam odszukiwanie odpowiednich lig w Bazie Wiedzy, zmodyfikowaliśmy nieco wyszukiwarkę rozgrywek.

Aby znaleźć ligę, wpisz jej nazwę (lub fragment nazwy) i kliknij guzik Szukaj.Zobaczysz listę wszystkich rozgrywek znajdujących się w Bazie Wiedzy, które odpowiadają wprowadzonej frazie.

I to już jest wszystko, co przygotowaliśmy dla Was wraz z ostatnią aktualizacją systemu. Jak podobają się Wam nowe funkcjonalności? Spróbujecie zacząć zarabiać na swoich stronach piłkarskich z modułem własnych reklam? 

Przypominamy o wyczyszczeniu sobie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki przed sprawdzaniem nowych funkcjonalności!

Załóż swoją stronę piłkarską na Futbolowo.pl już teraz!

Komentarze

Dodaj komentarz
 • Ryszard Gołębiowski napisał
  Z tymi reklamami to zgroza. Na stronie głównej klubu aż sześć reklam. Tekst strony ginie pomiędzy tymi blokami reklamowymi. Kibice i zawodnicy więcej wchodzą na strone klubu na Facuboku.

  Administrator Futbolowo.pl napisał
  Przy wykupieniu konta premium, na stronie nie pojawia się ani jedna reklama.
  Patris .s napisał
  no chyba jednak pojawia. Miałem konto premium i na głównej stronie pojawiała mi się reklama "stała" jakiejś piłki z decatlonu ?? tylko w tym jednym miejscu pod sliderem
  Administrator Futbolowo.pl napisał
  Nie powinna, był to błąd z naszej strony. Po otrzymaniu zgłoszenia, że reklama się wyświetla, usunęliśmy ją natychmiast.
 • Marcin Smejda napisał
  Dlaczego nie wyświetlają sie u mnie reklamy 'adsense', mimo że mam wykupiony plan premium, wklejony kod reklamy, odhaczony przycisk 'włącz reklamę' ?

 • Kolejarz Knapy napisał
  fajnym pomysłem było by zrobienie w głównym menu tabele najlepszych strzelców, asyst

 • Seball napisał
  moduł statystyk przedmeczowych mógłby występować pod innym linkiem niż sam mecz i zawierać już także wynik ostatniego spotkania. Wtedy możnaby utworzyć sobie podstronę np. o nazwie "Rywale" i tam po kliknięciu na daną drużynę wyświetalałaby się lista wszystkich spotkań.
  czy jest planowane dodanie pola, które sumowałoby statystyki zawodnika z kilku sezonów?
  czy będzie moduł zsumowujący ilość występów, goli zawodników jednej drużyny ze wszystkich sezonów dodanych do strony?

  Administrator Futbolowo.pl napisał
  Dzięki za propozycje. Obecnie niestety nie planujemy dodawania takich funkcjonalności.
 • am.gwiazda2000 napisał
  Świetnie, cały czas do przodu ...!

 • Admin napisał
  Brawo Panowie :)

 • Apueanu napisał
  Bardzo dobre zmiany - w szczególności widok zdjęć w galerii a'la facebook. Niestety poprawki i dodatki spowodowały błędy. Pierwszy i najbardziej rzucający się w oczy to widoczność tekstu tworzonego w menu (np. historia klubu); początek wyrazu znajduje się na końcu linijki a końcówka już w drugiej linijce - stąd np. słowo rozgrywane: początek rozg jest w jednej linii, a rywane już w drugiej - po prostu wyrazy są tak nieciekawie dzielone - oczywiście wcześniej tego nie było. Ten błąd nie pojawia się w aktualnościach, gdzie wszystko jest w porządku.
  Drugi błąd to widoczność (a właściwie brak) zdjęcia okładkowego w galerii - zamiast tego jest na niebieskim tle jest napis 290 x 290. Oczywiście ten błąd jest ogólny, widziałem go na wielu stronach.
  "I to już jest wszystko, co przygotowaliśmy dla Was wraz z ostatnią aktualizacją systemu." - szanowna administracjo to znaczy, że system futbolowo 2 jest już w finalnej wersji i nie będziecie już nic dodawać?
  Pozdrawiam

  Łukasz Korzeniowski napisał
  Moim zdaniem, jeśli chodzi o rozwój Ftb 2.0 to nie ma o co się martwić, wszak napisano: "Nowy widok stanowi wstęp do kolejnych funkcjonalności, które będą dodawane w module galerii. W przyszłości pojawi się możliwość komentowania zdjęć oraz tagowania znajdujących się na nich osób". A pozostaje jeszcze kilka spraw, o których pisano, m.in Liga Typerów, która (mam nadzieję) pojawi się do kwietnia :)
  Administrator Futbolowo.pl napisał
  Zgłoś proszę zauważone błędy bezpośrednio do wsparcia - zielony guzik "Pomoc techniczna" po prawej stronie ekranu w Panelu Administratora.
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości