Umieszczanie własnych reklam, dodawanie tabelek i wiele innych

Mamy dla Was ogromną porcję nowości, które sprawią, że Wasze strony piłkarskie na Futbolowo.pl będą jeszcze lepsze, a Wy będziecie mogli na nich zarobić!

Umieszczanie własnych reklam (funkcjonalność dostępna dla stron premium z wykupionym planem abonamentowym Standard)

Aby dodać własną reklamę, wejdź w zakładkę Wygląd strony -> Własne reklamy.

Dajemy Ci dostęp do trzech miejsc, w których możesz opublikować bannery.

• Na samej górze strony,

• w prawej kolumnie strony,

• w treści strony.

Sam zdecyduj, czy umieścisz tradycyjny banner graficzny (zwróć uwagę na wymiary!), czy wepniesz kod Google Adsense (dowiedz się więcej na google.pl/adsense). Wypróbuj obie formy reklamowe i wybierz taką, która przyniesie Ci największy zyski!

Tabele w edytorze tekstu

Wielokrotnie prosiliście o możliwość dodawania tabel w treści newsów oraz podstron tekstowych. I oto są! Wystarczy kliknąć wskazany poniżej guzik i stworzyć nową tabelę. Możesz też wkleić ją z innego źródła.

Dodając własną tabelę, możesz określić między innymi jej szerokość (w pikselach) czy grubość obramowania.

Statystyki przedmeczowe

Ilość danych w Bazie Wiedzy rośnie w ogromnym tempie, a to daje możliwość generowania ciekawych zestawień. Dlatego przygotowaliśmy moduł statystyk przedmeczowych, który dostępny jest w zakładce Statystyki na stronie szczegółów meczu.

Sprawdzisz tam listę meczów pomiędzy danymi drużynami, a także formę obu walczących ze sobą drużyn, czyli ich pięć ostatnich spotkań. Kolorami oznaczone są rezultaty - na zielono zwycięstwa, na żółto remisy, a na czerwono porażki.

Wszystkie wspomniane elementy są aktywnymi linkami - kliknij, by przejść do szczegółów wybranego meczu.

Moduł statystyk przedmeczowych w rozszerzonej formie występuje na stronach premium - zobacz poniżej.

Rozszerzone statystyki przedmeczowe (funkcjonalność dostępna dla stron premium z wykupionym planem abonamentowym Plus lub Standard)

Oprócz dostępnej dla wszystkich listy ostatnich spotkań oraz formy drużyn, na stronach premium wyświetlane są dwie dodatkowe informacje - wykresy kołowe, prezentujące rezultaty spotkań pomiędzy konkretnymi zespołami, a także zawodnicy z największą liczbą bramek oraz największą liczbą minut w meczach pomiędzy danymi ekipami.

Na wykresach można zobaczyć kolejno:

• statystykę ogólną wszystkich meczów pomiędzy danymi zespołami,
  • statystykę meczów, w których w roli gospodarza występował zespół A,
  • statystykę meczów, w których w roli gospodarza występował zespół B.

Powiązanie galerii zdjęć z meczem

Wielokrotnie proponowaliście także dodanie możliwości powiązania galerii zdjęć z konkretnym meczem. Oddajemy teraz w Wasze ręce taką opcję. Na stronie ze szczegółami meczu wystarczy wybrać zakładkę Galerie zdjęć i powiązać ze spotkaniem konkretny album.

Nowy widok zdjęć

Nowy widok stanowi wstęp do kolejnych funkcjonalności, które będą dodawane w module galerii. W przyszłości pojawi się możliwość komentowania zdjęć oraz tagowania znajdujących się na nich osób.

Wycofanie się drużyny z rozgrywek

Zdarza się, że w trakcie sezonu z rozgrywek wycofa się jakaś drużyna, a jej mecze zostaną anulowane. Dotychczas wymagało to żmudnego kasowania wszystkich jej spotkań, dlatego wprowadziliśmy wygodne ułatwienie.

Aby oznaczyć zespół jako wycofany z rozgrywek, wystarczy na liście drużyn danej edycji kliknąć wskazany poniżej symbol. Mecze wycofanej drużyny przestaną być wliczane do tabel i statystyk.

W każdej chwili można z powrotem przywrócić zespół do rozgrywek.

Nowa wyszukiwarka rozgrywek

By ułatwić Wam odszukiwanie odpowiednich lig w Bazie Wiedzy, zmodyfikowaliśmy nieco wyszukiwarkę rozgrywek.

Aby znaleźć ligę, wpisz jej nazwę (lub fragment nazwy) i kliknij guzik Szukaj.Zobaczysz listę wszystkich rozgrywek znajdujących się w Bazie Wiedzy, które odpowiadają wprowadzonej frazie.

I to już jest wszystko, co przygotowaliśmy dla Was wraz z ostatnią aktualizacją systemu. Jak podobają się Wam nowe funkcjonalności? Spróbujecie zacząć zarabiać na swoich stronach piłkarskich z modułem własnych reklam?

Przypominamy o wyczyszczeniu sobie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki przed sprawdzaniem nowych funkcjonalności!

Załóż swoją stronę piłkarską na Futbolowo.pl już teraz!