Zabierz swoją drużynę na międzynarodowy turniej

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą międzynarodowych turniejów. Wybraliśmy dla Państwa najciekawsze turnieje odbywające się w Austrii Czechach i Niemczech:

Danube Challenge Cup
Data:
3-4 lipiec 2017
Miejsce: Gerasdorf koło Wiednia (Austria)
Roczniki: U10, U11, U12, U13, U14, U15, U17
Ilość drużyn: 100

Szczegółowe informacje o turnieju

Jesteś zainteresowany? Potrzebujesz więcej informacji? Wypełnij formularz i skontaktujemy się z Tobą.

Bavaria Cup
Data: 16-18 czerwiec 2017
Miejsce: Karlsfeld koło Monachium (Niemcy)
Roczniki: U11, U13, U15, U17
Ilość drużyn: 44

Szczegółowe informacje o turnieju

Jesteś zainteresowany? Potrzebujesz więcej informacji? Wypełnij formularz i skontaktujemy się z Tobą.

Wolfsberg Cup
Data: 3-4 lipiec 2017