Shoutbox i pełny ranking popularności stron

Shoutbox i pełny ranking popularności stron

Mamy dla Was kolejną porcję nowości. Tym razem przedstawiamy funkcjonalności dla tych, którzy cenią sobie interakcje pomiędzy odwiedzającymi stronę oraz chcą być na bieżąco z rankingiem odsłon.

Pełny ranking popularności stron

Wiemy, że lubicie być na bieżąco ze statysykami, a wielu z Was nieustannie monitoruje zasięg publikowanych materiałów. Nic dziwnego - rosnąca popularność strony to źródło ogromnej satysfakcji i niewątpliwy powód do dumy. Dlatego przygotowaliśmy dla Was kompletny ranking popularności wszystkich stron na Futbolowo 2.0, który dostępny jest zarówno dla zalogowanych (w Panelu Administratora), jak i dla niezalogowanych (poprzez stronę główną Futbolowo.pl).

Aby przejrzeć klasyfikację z pozycji niezalogowanego Użytkownika, kliknij zielony guzik "Pełny ranking stron" na stronie głównej Futbolowo.pl

Aby przejrzeć klasyfikację z pozycji zalogowanego Użytkownika, kliknij zielony guzik "Zobacz ranking" w prawej kolumnie Panelu Administratora. Możesz przełączać się pomiędzy kompletnym rankingiem, a klasyfikacją swoich stron.

Ranking tworzony jest na podstawie odsłon strony w ciągu poprzednich 30 dni.

Na pewno zauważyliście także złote gwiazdki, pojawiające się przy niektórych stronach w rankingu. W taki sposób oznaczyliśmy strony premium, czyli te, dla których wykupiony został plan abonamentowy Plus lub Standard.


Shoutbox (funkcjonalność dostępna dla stron premium Plus oraz Standard)

Bazując na Waszych propozycjach rozwoju Futbolowo.pl, stworzyliśmy shoutbox, który z pewnością wzmocni interakcje pomiędzy internautami odwiedzającym Wasze strony piłkarskie. Możliwość swobodnej wymiany komunikatów sprawi, że łatwo i szybko będziecie mogli dzielić się krótkimi obwieszczeniami, opiniami czy linkami do ciekawych materiałów.

Aby zobaczyć shoutbox, wystarczy kliknąć guzik "Dołącz do rozmowy" po lewej stronie ekranu. Liczba w czerwonym polu mówi, ilu potencjalnych rozmówców znajduje się obecnie na stronie.

Wiadomość można wpisać w dolnej części okna. Komunikaty mogą publikować zarówno zalogowani, jak i niezalogowani Użytkownicy. 

Zachęcamy do przetestowania nowych funkcjonalności! 

Przypominamy także o wyczyszczeniu sobie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki przed sprawdzaniem dodanych opcji. 

Załóż swoją stronę piłkarską na Futbolowo.pl już teraz!

Komentarze

Dodaj komentarz
 • Panda napisał
  Gdy strona przenosi się na Futbolowo 2.0 dane odnośnie wyswietleń są kasowane i idą od zera, podobnie jak żywotność strony?

  Administrator Futbolowo.pl napisał (Edytowany przez administratora)
  Tak. Futbolowo 2.0 to inny system, więc tworzona jest tak naprawdę zupełnie nowa strona i statystyki naliczane są od początku.
 • pionier1994 napisał
  Rozumię powierzchnie dyskową wiekszą i np brak reklam ale np. statystyki odsłon aktualności i shoutbox z kontem premium?tu jest wiekszość stron małych klubów i nikogo nie stać na płacenie 120zł za rok(bo na miesiąc raczej nie ma sensu).Rozumie że musicie zarobić na serwery itd ale nie potrzebnie dodajecie takie drobne rzeczy do konta premium.nawet nie patrze już na nowości bo pewnie wszystko będzie tylko z premium.

 • Marian napisał
  146 i 169 not bad.

 • Administrator napisał
  Tak rozumiem, a co jeszcze będzie w abonamentach nowych dodatków? Jak będzie relacja live czy coś to te dacie?

 • Administrator napisał
  Shut za kase? Jezu co jeszcze dacie za abonament? To już jest przesada

  Administrator Futbolowo.pl napisał
  Shoutbox to tylko jedna z kilku funkcjonalności premium - do tego dochodzą między innymi rozbudowane statystyki strony, statystyki odsłon aktualności, 15 GB powierzchni dyskowej, a w planie Standard także brak reklam i możliwość podpięcia własnej domeny. Co więcej lista tych opcji będzie rosła - co jakiś czas wdrażamy kolejne nowości.
  Jeśli jednak uważasz, że nie warto wydawać na te dodatki już od 10 zł miesięcznie (z rabatami za wykupienie planu abonamentowego na kilka miesięcy nawet poniżej 10 zł), to nic nie stoi na przeszkodzie, byś korzystał z darmowej wersji - pod względem niezbędnych modułów piłkarskich zawiera dokładnie te same możliwości.
 • Piotr Jakóbisiak napisał
  534 :D

  Administrator Futbolowo.pl napisał
  No to czeka Cię długa droga w górę :)
 • Administrator Futbolowo.pl napisał
  Sprawdzaliście pozycję swoich stron w rankingu? Pochwalcie się miejscami! :)

  Adalos napisał
  69, a to strona B klasowego zespołu ;)

  Dajcie coś w nagrodę ;)
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości