Shoutbox i pełny ranking popularności stron

Mamy dla Was kolejną porcję nowości. Tym razem przedstawiamy funkcjonalności dla tych, którzy cenią sobie interakcje pomiędzy odwiedzającymi stronę oraz chcą być na bieżąco z rankingiem odsłon.

Pełny ranking popularności stron

Wiemy, że lubicie być na bieżąco ze statysykami, a wielu z Was nieustannie monitoruje zasięg publikowanych materiałów. Nic dziwnego - rosnąca popularność strony to źródło ogromnej satysfakcji i niewątpliwy powód do dumy. Dlatego przygotowaliśmy dla Was kompletny ranking popularności wszystkich stron na Futbolowo 2.0, który dostępny jest zarówno dla zalogowanych (w Panelu Administratora), jak i dla niezalogowanych (poprzez stronę główną Futbolowo.pl).

Aby przejrzeć klasyfikację z pozycji niezalogowanego Użytkownika, kliknij zielony guzik "Pełny ranking stron" na stronie głównej Futbolowo.pl

Aby przejrzeć klasyfikację z pozycji zalogowanego Użytkownika, kliknij zielony guzik "Zobacz ranking" w prawej kolumnie Panelu Administratora. Możesz przełączać się pomiędzy kompletnym rankingiem, a klasyfikacją swoich stron.

Ranking tworzony jest na podstawie odsłon strony w ciągu poprzednich 30 dni.

Na pewno zauważyliście także złote gwiazdki, pojawiające się przy niektórych stronach w rankingu. W taki sposób oznaczyliśmy strony premium, czyli te, dla których wykupiony został plan abonamentowy Plus lub Standard.


Shoutbox (funkcjonalność dostępna dla stron premium Plus oraz Standard)

Bazując na Waszych propozycjach rozwoju Futbolowo.pl, stworzyliśmy shoutbox, który z pewnością wzmocni interakcje pomiędzy internautami odwiedzającym Wasze strony piłkarskie. Możliwość swobodnej wymiany komunikatów sprawi, że łatwo i szybko będziecie mogli dzielić się krótkimi obwieszczeniami, opiniami czy linkami do ciekawych materiałów.

Aby zobaczyć shoutbox, wystarczy kliknąć guzik "Dołącz do rozmowy" po lewej stronie ekranu. Liczba w czerwonym polu mówi, ilu potencjalnych rozmówców znajduje się obecnie na stronie.

Wiadomość można wpisać w dolnej części okna. Komunikaty mogą publikować zarówno zalogowani, jak i niezalogowani Użytkownicy. 

Zachęcamy do przetestowania nowych funkcjonalności! 

Przypominamy także o wyczyszczeniu sobie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki przed sprawdzaniem dodanych opcji. 

Załóż swoją stronę piłkarską na Futbolowo.pl już teraz!