Euro 2016. Polska - Gruzja. Jutro walka o punkty. Jaki skład reprezentacji Polski?

Euro 2016. Polska - Gruzja. Jutro walka o punkty. Jaki skład reprezentacji Polski?

Już w sobotę o godzinie 18:00 na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zmierzy się z Gruzją w walce o punkty w eliminacjachEuro2016. W składzie Biało-czerwonych nie zobaczymy na pewno pauzującego za kartki Kamila Glika, niewiadomą jest obsada lewej obrony, a po prawej strony w końcu zobaczymy Łukasza Piszczka. A kto w pomocy?

Wobec absencji kapitana Torino na środku obrony, obok Łukasza Szukały powinniśmy zobaczyć defensora Jagiellonii Białystok, Michała Pazdana. Po przerwie z kolei na prawą stronę bloku obronnego wraca zawodnik Borussii Dortmund, Łukasz Piszczek.

Na wielki powrót zanosi się również w drugiej linii - kibice zadają sobie pytanie czy Adam Nawałka wystawi od pierwszej minuty byłego kapitana reprezentacji, Jakuba Błaszczykowskiego. Bardziej prawdopodobny scenariusz jest jednak taki, że skrzydłowy Borussii na murawie pojawi się w drugiej połowie.

W linii ataku powinno obyć się bez zmian. Na szpicy zobaczymy Roberta Lewandowskiego, a za nim wystąpić powinien Arkadiusz Milik.

Przypuszczalny skład Reprezentacji Polski:

Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Michał Pazdan, Łukasz Szukała, Maciej Rybus - Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty, Michał Kucharczyk - Arkadiusz Milik - Robert Lewandowski.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości