Euro 2016. Polska - Gruzja. Już za chwilę zaczynamy walkę! Kto strzeli pierwszego gola?

Już o godzinie 18:00 usłyszymy pierwszy gwizdek w meczu Polska - Gruzja. W składzie Biało-czerwonych mamy kilka niespodzianek, ale trzon zostaje bez zmian.

Na środku pomocy zamiast Karola Linettego zobaczymy Krzysztofa Mączyńskiego, z kolei na skrzydle zagra Sławomir Peszko, a nie jak wcześniej informowały media Michał Kucharczyk.

Zapraszamy do zabawy. Wytypujcie pierwszego strzelca w dzisiejszym meczu! Czy będzie to Robert Lewandowski, a może Arkadiusz Milik? A może nikt z linii ofensywnej? Typujcie!

Składy:

Polska:Fabiański - Piszczek, Pazdan, Szukała, Rybus - Grosicki, Krychowiak, Mączyński, Peszko - Milik - Lewandowski.

Gruzja:Loria - Lobżanidze, Dwali, Kaszia, Amislaszwili, Nawalowski - Kobachidze, Kenia, Lazaiszwili, Okriaszwili - Cchadadze