Najpopularniejsze strony na Futbolowo 2.0 we wrześniu

Przetasowań w rankingu najchętniej odwiedzanych stron ciąg dalszy. Mamy zmianę lidera, debiutanta na podium, a także coraz więcej bardzo dobrze prowadzonych stron w poczekalni. Zobacz wrześniową klasyfikację!

Ruch na tworzonych przez Was stronach jest coraz większy, a wartościowe materiały zbierają pokaźne grono czytelników. Tradycyjnie prezentujemy klasyfikację TOP 10 oraz Poczekalnię, czyli 10 witryn z kolejnych miejsc. Ranking tworzony jest na podstawie liczby odsłon strony w danym miesiącu.

1. Strona drużyn młodzieżowych klubu KP Gdynia (kpgdynia.futbolowo.pl).

2. Strona klubu Soła Oświęcim (solaoswiecim.pl), występującego w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej.

3. Strona klubu Gwarek Zabrze (gwarekzabrze.eu), występującego w A - Klasie Zabrze.

4. Strona klubu LKS Ślesin (lks-slesin.futbolowo.pl), występującego w IV lidze wielkopolskiej, grupie południowej.
5. Strona klubu MKS Oława (mksolawa.futbolowo.pl), występującego w III lidze dolnośląsko-lubuskiej.
6. Strona klubu Gryf Gmina Zamość (gryfgminazamosc.futbolowo.pl), występującego w Klasie Okręgowej Zamość.
7. Strona klubu KS Łomianki (kslomianki.pl), występującego w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.
8. Strona klubu LKS Bełk (lksbelk.futbolowo.pl), występującego w IV lidze śląskiej, grupie II.
9. Strona klubu Wel Lidzbark (wel.futbolowo.pl), występującego w V lidze warmińsko-mazurskiej, grupie II.
10. Strona drużyn trampkarzy klubu Znicz Pruszków (zniczpruszkow2000.futbolowo.pl).

Poczekalnia, czyli 10 kolejnych stron, które nie zmieściły się w głównej klasyfikacji:
- Strona klubu Unia Oświęcim (mkp-uniaoswiecim.futbolowo.pl), występującego w Klasie Okręgowej Małopolska Zachodnia.
- Strona klubu Józefovia Józefów (jozefovia.futbolowo.pl), występującego w Klasie Okręgowej Warszawa, grupie I.
- Strona drużyn młodzieżowych klubu KS Świerklany (ksswierklany2003.futbolowo.pl).
- Strona klubu Piast Nowa Ruda (piast-nowaruda.futbolowo.pl), występującego w Klasie Okręgowej Wałbrzych.
- Strona Akademii Piłkarskiej Piłkarskie Nadzieje Mielec (apmielec.futbolowo.pl).
- Strona klubu Zawisza II Bydgoszcz (zawisza2bydgoszcz.futbolowo.pl), występującego w IV lidze kujawsko-pomorskiej.
- Strona klubu Hutnik Pieńsk (hutnikpiensk.futbolowo.pl), występującego w Klasie Okręgowej Jelenia Góra.
- Strona Gminnej Ligi Piłki Nożnej w Kijewie Królewskim (glpnkijewo.futbolowo.pl).
- Strona klubu Orły Kazimierz (orlykazimierz.futbolowo.pl), występującego w A - Klasie Lublin gr. II.
- Strona drużyn młodzieżowych klubu Gniewko Gniezno (ksgniewkogniezno.futbolowo.pl).