Najpopularniejsze strony na Futbolowo 2.0 w sierpniu

Wraz z początkiem nowego sezonu w naszym rankingu nastąpiły spore przetasowania. Pojawiły się zupełnie nowe strony, spychając liderów poprzednich zestawień na odległe lokaty.

Liczba bardzo dobrze prowadzonych stron na Futbolowo 2.0 rośnie z każdym dniem. Dlatego oprócz tradycyjnego rankingu "Top 10" przedstawiamy również "Poczekalnię", czyli 10 stron, które uplasowały się na kolejnych lokatach. Przy okazji warto zauważyć, że po raz pierwszy mamy w zestawieniu stronę dotyczącą drużyny żeńskiej.

Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem najpopularniejszych strona na Futbolowo 2.0 w sierpniu!

1. Strona klubu MKS Oława (mksolawa.futbolowo.pl), występującego w III lidze dolnośląsko-lubuskiej.

2. Strona klubu Soła Oświęcim (solaoswiecim.pl / solarze.futbolowo.pl), występującego w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej.

3. Strona klubu LKS Ślesin (lks-slesin.futbolowo.pl), występującego w IV lidze wielkopolskiej, grupie południowej.

4. Strona drużyn młodzieżowych klubu KP Gdynia (kpgdynia.futbolowo.pl).
5. Strona klubu LKS Bełk (lksbelk.futbolowo.pl), występującego w IV lidze śląskiej, grupie II.
6. Strona klubu Gryf Gmina Zamość (gryfgminazamosc.futbolowo.pl), występującego w Klasie Okręgowej Zamość.
7. Strona klubu Wel Lidzbark (wel.futbolowo.pl), występującego w V lidze warmińsko-mazurskiej, grupie II.
8. Strona klubu KS Tymbark (kstymbark.futbolowo.pl), występującego w Klasie Okręgowej Nowy Sącz.
9. Strona klubu DKS Dobre Miasto (dks.futbolowo.pl), występującego w IV lidze warmińsko-mazurskiej.
10. Strona klubu Unia Oświęcim (mkp-uniaoswiecim.futbolowo.pl), występującego w Klasie Okręgowej Małopolska Zachodnia.

Poczekalnia - 10 stron, które uplasowały się na kolejnych pozycjach:

- Strona klubu Bystrzyca Kąty Wrocławskie (bystrzyca.futbolowo.pl), występującego w III lidze dolnośląsko-lubuskiej.
- Strona klubu Drawa Drawsko Pomorskie (mksdrawa.futbolowo.pl), występującego w III lidze bałtyckiej.
- Strona klubu KS Łomianki (kslomianki.pl / kslomianki.futbolowo.pl), występującego w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.
- Strona klubu Józefovia Józefów (jozefovia.futbolowo.pl), występującego w Klasie Okręgowej Warszawa, grupie I.
- Strona klubu Niwa Nowa Wieś (niwaseniorzy.futbolowo.pl), występującego w IV lidze małopolskiej, grupie zachodniej.
- Strona klubu Orlęta Aleksandrów Kujawski (mzks-orleta.futbolowo.pl), występującego w IV lidze kujawsko-pomorskiej.
- Strona klubu Polonia Głubczyce (polonia1945glubczyce.futbolowo.pl), występującego w IV lidze opolskiej.
- Strona klubu Orzeł Przeworsk (mksorzelprzeworsk.futbolowo.pl), występującego w III lidze lubelsko-podkarpackiej.
- Strona klubu Orły Kazimierz (orlykazimierz.futbolowo.pl), występującego w A - Klasie Lublin, grupie II.
- Strona żeńskiej drużyny klubu AZS PWSZ Wałbrzych (azs-pwszwalbrzych.futbolowo.pl), występującej w I lidze kobiet, grupie południowej.