Dogrywki, rzuty karne i uporządkowana lista rozgrywek

W odpowiedzi na Wasze sugestie i prośby przygotowaliśmy kolejną porcję nowości w Futbolowo 2.0. Sprawdź!

Już niemal w całym kraju rozpoczęły się rozgrywki Pucharu Polski. Mecze często kończą się rzutami karnymi, a w późniejszych fazach także dogrywkami. Dlatego zmodyfikowaliśmy moduł dodawania wyniku w taki sposób, by możliwe było wprowadzenie dogrywki i serii rzutów karnych. Dzięki temu Wasze relacje będą jeszcze bardziej czytelne i profesjonalne, bo komplet danych znajdzie się w jednym miejscu.

1. Aby dodać dogrywkę lub rzuty karne, przejdź do szczegółów meczu: "Dane piłkarskie" -> "Lista rozgrywek" -> wybór odpowiednich rozgrywek -> wybór odpowiedniej edycji -> "Terminarz" -> ikonka strzałki przy odpowiednim meczu -> "Edytuj".

2. Kliknij ikonkę ołówka przy ramce z wynikiem, a następnie "Dodaj dogrywkę" i ustaw czas dogrywki lub "Edytuj karne" i wprowadź wynik serii rzutów karnych:

Wynik meczu zakończonego rzutami karnymi będzie się wyświetlał na Twojej stronie w taki sposób:

Drugą nowością, którą dla Was przygotowaliśmy jest uporządkowany widok listy rozgrywek w Panelu Administratora. Wszystkie ligi, w których biorą udział drużyny Twojego klubu zostały podzielone na "Aktualne" i "Archiwalne". "Aktualne" to te, w których Twoje drużyny obecnie występują, a "Archiwalne" to rozgrywki i sezony z przeszłości (ze statusem ustawionym jako "Archiwalne"). Dzięki temu lista rozgrywek jest znacznie bardziej czytelna, a Ty łatwiej odnajdziesz się w rosnących z każdym dniem zasobach Bazy Wiedzy Futbolowo 2.0.

Podczas ostatniej aktualizacji Futbolowo 2.0 poprawiliśmy również sporo błędów, o których nas informujecie. Przy okazji dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Dzięki nim możemy ulepszać Futbolowo 2.0 i tworzyć je zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

Przypominamy o wyczyszczeniu pamięci podręcznej (cache) przeglądarki przed sprawdzaniem nowych funkcjonalności!

Mamy nadzieję, że wprowadzone nowości umilą Wam korzystanie z Futbolowo 2.0. Cały czas śledzimy Wasze opinie i propozycje, pracując nad udoskonaleniem systemu. Już wkrótce zaprezentujemy kolejne udogodnienia!