Obejrzyj poradniki video do Futbolowo 2.0!

Obejrzyj poradniki video do Futbolowo 2.0!

Rozpoczynamy tworzenie całej serii screencastów (czyli filmików przedstawiających zasady korzystania z Futbolowo 2.0), które ułatwią Wam korzystanie z naszego systemu, rozwieją pojawiające się wątpliwości i przedstawią nowe funkcje.

Na początek przedstawiamy dwa premierowe tutoriale - pierwszy z nich to wstępny screencast, obrazujący tworzenie strony klubowej oraz ogólny przegląd funkcji Panelu Administratora. Drugi dotyczy tworzenia menu oraz submenu.

Zachęcamy Was do uważnego obejrzenia filmików i czekamy na opinie!

1. Futbolowo 2.0 - tworzenie strony klubowej oraz przegląd Panelu Administratora (włącz rozdzielczość 720p)

2. Futbolowo 2.0 - tworzenie menu oraz submenu (włącz rozdzielczość 720p)

Podoba Wam się taki sposób opisywania funkcji Futbolowo 2.0? Jakie poradniki chcielibyście zobaczyć w dalszej kolejności?

Komentarze

Dodaj komentarz
 • Tomasz Skrzypczak napisał
  czy nie ma możliwości tworzenia strony ( nowej ) dla kluby w starym systemie futbolowo 1.0 ?

  Administrator Futbolowo.pl napisał
  Tworzenie nowych stron na starym systemie niestety nie jest już możliwe. Nadal można prowadzić te strony, które zostały założone wcześniej.
 • Świt napisał
  Nie wyświetlają się na głównej stronie wyniki. Wszędzie są dodane, w tabeli punkty dodane a wyników w danej kolejce nie ma. tak jak np teraz mamy 7 kolejkę a cały czas się wyświetla 6 mimo ze wszystko jest dodane wyniki składy daty meczu godziny etc.

  Administrator Futbolowo.pl napisał
  Sprawdzimy problem. Na przyszłość prosimy o zgłaszanie kłopotów technicznych poprzez kontakt ze wsparciem - zielony guzik "Pomoc techniczna" po prawej stronie ekranu w Panelu Administratora. Dzięki temu będziemy mogli szybko zlokalizować problem.
 • Orzeł Myślenice napisał
  Jakiś błąd się wkradł, bo z ostatniego meczu mam w statystykach, że mecz trwał 60 minut i zawodnicy mają dodane po 60 minut, a jak ktoś wszedł np w 74, to ma w statystykach -14 minut. Coś nie teges :/

  Administrator Futbolowo.pl napisał
  Sprawdzimy w czym rzecz. Na przyszłość prosimy o zgłaszanie kłopotów technicznych poprzez kontakt ze wsparciem - zielony guzik "Pomoc techniczna" po prawej stronie ekranu w Panelu Administratora. Dzięki temu będziemy mogli szybko zlokalizować problem.
 • error napisał
  Dlaczego jak chce stworzyć Menu Strony np. kadra, wybiorę rodzaj modułu to tam gdzie jest "Domyślna drużyna" mam brak? Na filmiku jest tam Pierwsza drużyna. Tak samo nie moge dodać z zakładki "dane piłkarskie" i "lista rozgrywek"

  Administrator Futbolowo.pl napisał
  Prawdopodobnie dlatego, że Twój klub nie ma dodanych żadnych drużyn. Prosimy o kontakt ze wsparciem (zielony guzik "Pomoc techniczna" po prawej stronie ekranu w Panelu Administratora) - w taki sposób będziemy mogli szybko zlokalizować problem i naprawić ewentualną usterkę.
 • Marek Wowkostryl napisał
  Przydałoby się stworzyć możliwość sortowania nazwisk zawodników na listach, ponieważ teraz wyświetlają się chyba w kolejności dodawania. Dodatkowo niezbyt dobrze działa podpowiadanie nazwisk przy dodawaniu zawodników do kadry meczowej (w podpowiedzi zawodnicy są wyświetleni chyba również w kolejności dodawania do portalu).

  Administrator Futbolowo.pl napisał
  Odnośnie wyszukiwania zawodników podczas uzupełniania składu meczowego - już wkrótce wprowadzimy nowe rozwiązanie, które na pewno ułatwi tą czynność. Na liście będą wyświetlać się tylko zawodnicy dodani do kadry danej drużyny. Co do sortowania zawodników - na stronie z kadrą sortowani są po pozycjach (najpierw bramkarze, później obrońcy, pomocnicy, napastnicy).
 • lzs.mszanowo@wp.pl napisał
  Może ktoś mi odpowie na to pytanie: JAK SZUKAĆ DRUŻYN NA FUTBOLOWO 2.0?
  Na 1.0 był adres: s.futbolowo.pl/strona,listadruzyn
  A obecnie jak mogę znaleźć interesującą mnie drużynę ???

  Administrator Futbolowo.pl napisał
  Obecnie na Futbolowo 2.0 nie mamy wyszukiwarki klubów. W przyszłości na pewno się pojawi. Póki co proponujemy skorzystanie z wyszukiwarki Google.
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości