Z Futbolowo 2.0 prosto na Facebooka

Połączenie strony na Futbolowo 2.0 z profilem na Facebooku jest bardzo proste, a dzięki niemu możesz zaoszczędzić czas i znacznie poprawić oglądalność swojej witryny. Sprawdź, jak to działa!

Dzięki powiązaniu strony z fanpage'em wszystkie publikowane przez Ciebie aktualności znajdą się od razu także na Facebooku. Fani Twojego klubu czy rozgrywek będą więc na bieżąco z najświeższymi informacjami, a żaden news nie przejdzie bez echa. Nie będziesz też musiał ręcznie wklejać na Facebooka każdej aktualności - całą operacją zajmie się nasz system, a Ty zaoszczędzisz czas, który będziesz mógł spożytkować na tworzenie ciekawych treści.

1. Aby powiązać stronę z profilem na Facebooku, wybierz zakładkę Wygląd strony -> Portale społecznościowe.

2. Kliknij guzik "Połącz się przez Facebook" lub wklej adres swojej strony na Facebooku i kliknij "Zapisz zmiany".

3. Od tego momentu wszystkie dodane aktualności zostaną automatycznie opublikowane na Facebooku w takiej formie:

Zachęcamy do korzystania z możliwości powiązania strony z Facebookiem! Dzięki tej opcji szybko i wygodnie poinformujesz fanów swojego klubu czy rozgrywek o bieżących wydarzeniach.