Z Futbolowo 2.0 prosto na Facebooka

Z Futbolowo 2.0 prosto na Facebooka

Połączenie strony na Futbolowo 2.0 z profilem na Facebooku jest bardzo proste, a dzięki niemu możesz zaoszczędzić czas i znacznie poprawić oglądalność swojej witryny. Sprawdź, jak to działa!

Dzięki powiązaniu strony z fanpage'em wszystkie publikowane przez Ciebie aktualności znajdą się od razu także na Facebooku. Fani Twojego klubu czy rozgrywek będą więc na bieżąco z najświeższymi informacjami, a żaden news nie przejdzie bez echa. Nie będziesz też musiał ręcznie wklejać na Facebooka każdej aktualności - całą operacją zajmie się nasz system, a Ty zaoszczędzisz czas, który będziesz mógł spożytkować na tworzenie ciekawych treści.

1. Aby powiązać stronę z profilem na Facebooku, wybierz zakładkę Wygląd strony -> Portale społecznościowe.

2. Kliknij guzik "Połącz się przez Facebook" lub wklej adres swojej strony na Facebooku i kliknij "Zapisz zmiany".

3. Od tego momentu wszystkie dodane aktualności zostaną automatycznie opublikowane na Facebooku w takiej formie:

Zachęcamy do korzystania z możliwości powiązania strony z Facebookiem! Dzięki tej opcji szybko i wygodnie poinformujesz fanów swojego klubu czy rozgrywek o bieżących wydarzeniach.

Komentarze

Dodaj komentarz
 • Paweł Delimata napisał
  Uważam, że przycisk "publikuj na portalach społecznościowych" (lub chociażby zaznaczenie, podobne do tego z F 1.0) było dobrym rozwiązaniem. Raz, że czasem zdarza się, że nie koniecznie chcemy naszego newsa wrzucać na FB (np. jest mało istotny w kontekście FB) a dwa, że teraz taką mam sytuację:
  Przygotowałem sobie artykuł załóżmy wczoraj, który chciałem opublikować dziś. Wczoraj przygotowując go zaznaczyłem oczywiście by się nie wyświetlał. Na FB też się oczywiście nie pojawił. Dziś artykuł dokończyłem, zaznaczyłem "widoczny" ale na FB ani widu ani słychu... Por que? Gdyby był przycisk, to za pierwszym razem bym go nie przyciskał, a po skończeniu artykułu wcisnąłbym i pewnie ładnie by się na FB opublikował. A tak to ch.. d... i kamieni kupa... :/

  Administrator Futbolowo.pl napisał
  Póki co nie planujemy wprowadzania zmian w tym module, więc w opisywanym przypadku link trzeba po prostu wkleić na fanpage ręcznie.
 • Administrator napisał
  Nie wiem pomoże ktoś pisałem na POmoc napisał ktos pare razy a teraz nikt nie odpisuje

  Administrator Futbolowo.pl napisał
  Każde zgłoszenie jest po kolei realizowane. Odpowiadamy najczęściej w przeciągu maksymalnie 24 godzin. Prosimy o trochę cierpliwości.
 • Administrator napisał
  Dołączyłem na FB dodałem aktualność na stronie ale na FB mi nie dodało automatyczniee

  Administrator Futbolowo.pl napisał
  Prosimy o kontakt ze wsparciem (zielony guzik Pomoc Techniczna po prawej stronie ekranu w Panelu Administratora).
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości