Stwórz stronę turniejową na Futbolowo 2.0

Stwórz stronę turniejową na Futbolowo 2.0

Organizujesz turniej? A może w jakimś występujesz? Dzięki Futbolowo 2.0 możesz w nowoczesny i przejrzysty sposób zaprezentować swoje zawody!

Dodaj terminarz, informacje o drużynach, kadry zespołów i daj znać o swojej inicjatywie. Niech wszyscy dowiedzą się o Twoim turnieju!

Prześledźmy, w jaki sposób stworzyć własną stronę turniejową na Futbolowo 2.0.

 

1. W Panelu Administratora kliknij "Utwórz nową stronę", a następnie wybierz zielony przycisk "Utwórz stronę" pod kategorią "Rozgrywki". Następnie wpisz nazwę swojego turnieju i dodaj nowy lub wybierz z już istniejących.

 

2. W trzech krokach zdefiniuj ustawienia swoich rozgrywek. Dodaj logotyp, wpisz informacje o rozgrywkach (będziesz mógł je później edytować) i ustal nazwę domeny, pod którą strona będzie dostępna w internecie:

 

3. Po utworzeniu strony przejdź do zakładki "Treści piłkarskie" -> "Informacje o rozgrywkach":

 

4. By stworzyć nowy sezon, kliknij zielony przycisk "Utwórz nową edycję":

 

5. W oknie tworzenia nowej edycji podaj jej nazwę, określ rodzaj rozgrywek jako turniejowe i zdefiniuj pozostałe ustawienia (będziesz mógł je później edytować):

 

6. Aby wprowadzać kolejne dane, kliknij w stworzoną właśnie edycję rozgrywek:

 

7. Na następnej stronie możesz zmienić ustawienia rozgrywek, edytować listę drużyn, a także wprowadzić terminarz:

 

8. Aby dodać drużyny do turnieju przejdź na zakładkę "Lista drużyn" i kliknij przycisk "Dodaj". Poprzez kliknięcie strzałki przy danym klubie możesz przejść do edytowania informacji o nim:

 

9. W zakładce "Terminarz grupowy" możesz dodać poszczególne kolejki spotkań oraz ustawić wszystkie mecze:

 

10. W zakładce "Terminarz grupowy" możesz także dodać wyniki wszystkich spotkań, a poprzez kliknięcie strzałki przy danym meczu przejść do edytowania szczegółowych informacji (składów, strzelców bramek itd.):

 

11. Fazę play-off swojego turnieju możesz edytować analogicznie do terminarza grupowego. Ustaw rundy, a następnie dodaj mecze:

 

12. Po ustawieniu rozgrywek możesz przejść do dodawania piłkarzy. Kliknij zakładkę "Treści piłkarskie" -> "Drużyny i ludzie":

 

13. Z rozwijanej listy wybierz drużynę, której kadrę chcesz uzupełnić. Kliknij zielony guzik "Dodaj" i wprowadź nowego gracza (lub wybierz go z listy, jeśli już istnieje w Bazie Wiedzy). Klikając na nazwisko gracza możesz przejść do edycji jego profilu:

 

Na przykładzie prowadzonej przez nas strony dotyczącej mistrzostw świata w Brazylii sprawdź, jak może wyglądać gotowa witryna turniejowa: kliknij tutaj.

Zachęcamy do korzystania z możliwości tworzenia stron turniejowych!

Komentarze

Dodaj komentarz
 • Maciej Hylinski napisał
  Mam dodaną kadrę do moich rozgrywek ligowych, jednak jak włączę stronę mojej ligi to w zakładce kadry nie ma nic

  Administrator Futbolowo.pl napisał
  Prosimy o kontakt ze wsparciem - zielony guzik "Pomoc techniczna" po prawej stronie ekranu w Panelu Administratora.
 • Lider napisał
  Witam utworzyłem stronę i gdyż chce ją wyszukać w google i wpisuję nazwe klubu to mi nie pokazuje zadnego efektu jest to nie oficjalna strona klubu a;e z pozwoleniem od zarzadu klubu i drużyny co w tym wypadku można z tym zrobić żeby gdy wpiszemy nazwe drużyny w google wyświetli sie ona czekam na odpowiedz

  Administrator Futbolowo.pl napisał
  Pozycjonowanie danej strony w wyszukiwarce Google jest długotrwałym procesem, który jest uzależniony od wielu czynników. Wpływ na pozycję w Google ma m.in. ilość i regularność aktualizacji strony, ilość odnośników do danej strony na innych stronach, długość funkcjonowania danej strony.
 • Paparicos napisał
  Witam. Utworzyłem sobie turniej w wersji dla rozgrywek z kolegami, niestety gdy wpisuje strzelców w danym meczu, na głównej stronie nie pokazują się oni w klasyfikacji strzelców, która znajduje się w zakładce statystyki graczy. Czy muszę coś aktualizować, czy to jakiś błąd? A może ja coś źle robię.. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam :)

  Administrator Futbolowo.pl napisał
  Dzień dobry. Prosimy o kontakt poprzez nasz helpdesk https://futbolowo.uservoice.com "Kontakt ze wsparciem" w prawej kolumnie.
  Paparicos napisał
  Skontaktowałem się, odpowiedzieli Państwo, że coś z tym zrobicie, ale nie widać efektów. Jedyne co widać, to pomimo iż dodałem wyniki w terminarzu, to nie aktualizują się one w tabeli..
  Administrator Futbolowo.pl napisał
  Prosimy o chwilę cierpliwości. Rozwiązanie niektórych problemów wymaga nieco więcej czasu, tak jest w Pańskim przypadku. Każdym zgłoszeniem zajmujemy się tak szybko, jak tylko jest to możliwe.
 • Master Master napisał
  Witam,
  utworzyłem na futbolowo 2.0 stronę w wersji dla rozgrywek. Jest to amatroska liga szóstek i występują tam amatorskie zespoły. Gdy w chcę dodać zespół do rozgrywek np. Dzikie Węże, to wyskakują mi te podpowiedzi ... że znajdują się już kluby o tej nazwie, gdy klikam "Zaden z powyższych" i chce wprowadzić dane to wyskauje komnikat "taka nazwa klubu jest już zajęta". Co w takim razie mam dalej zrobić? W jaki sposób dodać więc nowy zespół? Należy pamiętać, że w przypadku lig amatorkich nazwy zespołów będą powielać się wiele razy. Czy to oznacza, że w futbolowo 2.0 istnieje zasada rezerwacji nazw zespołów? W jaki sposób mam poprowadzić ligę na futbolowo 2.0 jeśli większość nazw zespołów uczestniczących w mojej lidze będzie się powtarzać? Czy to oznacz, że będę musiał wstąpić do moich zespołów z prośbą o zmianę nazwy zespołów - to by było oczywiście porażką. Proszę o odpowiedź.

  Administrator Futbolowo.pl napisał (Edytowany przez administratora)
  Dzień dobry.
  Jeśli nazwa drużyny amatorskiej się powtarza, to proponujemy dodać do niej nazwę miejscowości, z której zespół pochodzi (np. Nazwa Zespołu Kraków).
  Podobny problem występuje w przypadku oficjalnych klubów z miejscowości o tej samej nazwie - wtedy oznacza się je np. KS Biała (k. Tarnowa), KS Biała (k. Rzeszowa).
  Nie ma niestety rozwiązania systemowego, które mogłoby taki problem rozwiązać, ale chętnie przeanalizujemy ewentualne propozycje, jak można by się uporać z takim kłopotem.
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości