Stwórz stronę turniejową na Futbolowo 2.0

Organizujesz turniej? A może w jakimś występujesz? Dzięki Futbolowo 2.0 możesz w nowoczesny i przejrzysty sposób zaprezentować swoje zawody!

Dodaj terminarz, informacje o drużynach, kadry zespołów i daj znać o swojej inicjatywie. Niech wszyscy dowiedzą się o Twoim turnieju!

Prześledźmy, w jaki sposób stworzyć własną stronę turniejową na Futbolowo 2.0.

1. W Panelu Administratora kliknij "Utwórz nową stronę", a następnie wybierz zielony przycisk "Utwórz stronę" pod kategorią "Rozgrywki". Następnie wpisz nazwę swojego turnieju i dodaj nowy lub wybierz z już istniejących.

2. W trzech krokach zdefiniuj ustawienia swoich rozgrywek. Dodaj logotyp, wpisz informacje o rozgrywkach (będziesz mógł je później edytować) i ustal nazwę domeny, pod którą strona będzie dostępna w internecie:

3. Po utworzeniu strony przejdź do zakładki "Treści piłkarskie" -> "Informacje o rozgrywkach":

4. By stworzyć nowy sezon, kliknij zielony przycisk "Utwórz nową edycję":

5. W oknie tworzenia nowej edycji podaj jej nazwę, określ rodzaj rozgrywek jako turniejowe i zdefiniuj pozostałe ustawienia (będziesz mógł je później edytować):

6. Aby wprowadzać kolejne dane, kliknij w stworzoną właśnie edycję rozgrywek:

7. Na następnej stronie możesz zmienić ustawienia rozgrywek, edytować listę drużyn, a także wprowadzić terminarz:

8. Aby dodać drużyny do turnieju przejdź na zakładkę "Lista drużyn" i kliknij przycisk "Dodaj". Poprzez kliknięcie strzałki przy danym klubie możesz przejść do edytowania informacji o nim:

9. W zakładce "Terminarz grupowy" możesz dodać poszczególne kolejki spotkań oraz ustawić wszystkie mecze:

10. W zakładce "Terminarz grupowy" możesz także dodać wyniki wszystkich spotkań, a poprzez kliknięcie strzałki przy danym meczu przejść do edytowania szczegółowych informacji (składów, strzelców bramek itd.):

11. Fazę play-off swojego turnieju możesz edytować analogicznie do terminarza grupowego. Ustaw rundy, a następnie dodaj mecze:

12. Po ustawieniu rozgrywek możesz przejść do dodawania piłkarzy. Kliknij zakładkę "Treści piłkarskie" -> "Drużyny i ludzie":

13. Z rozwijanej listy wybierz drużynę, której kadrę chcesz uzupełnić. Kliknij zielony guzik "Dodaj" i wprowadź nowego gracza (lub wybierz go z listy, jeśli już istnieje w Bazie Wiedzy). Klikając na nazwisko gracza możesz przejść do edycji jego profilu:

Na przykładzie prowadzonej przez nas strony dotyczącej mistrzostw świata w Brazylii sprawdź, jak może wyglądać gotowa witryna turniejowa: kliknij tutaj.

Zachęcamy do korzystania z możliwości tworzenia stron turniejowych!