Część 1: Co to jest Futbolowo.pl i Baza Wiedzy?

Część 1: Co to jest Futbolowo.pl i Baza Wiedzy?

Przedstawiamy pierwszą część poradnika, który napisaliśmy z myślą o Was – Użytkownikach Futbolowo.pl. Chcemy przekazać w nim zastrzyk informacji, które pomogą Wam w tworzeniu atrakcyjnych i w pełni funkcjonalnych stron piłkarskich.

Poradnik podzieliliśmy na 3 działy:

 • Jestem nowy na Futbolowo.pl
 • Korzystam już z Futbolowo.pl
 • Doskonale znam Futbolowo.pl

Pierwszy tekst potraktujcie jako wstęp do tworzenia strony piłkarskiej na Futbolowo.pl. Dowiecie się, czym jest Futbolowo.pl, a także Baza Wiedzy, z której pochodzą dane, wyświetlające się na Waszych stronach.

Poznaj Futbolowo.pl

Futbolowo.pl to system, umożliwiający szybkie i łatwe zakładanie strony piłkarskiej. W ramach naszej platformy możesz założyć trzy rodzaje stron:

 • stronę klubu piłkarskiego – przeznaczoną dla tych, którzy chcą informować o jednej lub kilku drużynach zrzeszonych w dowolnym klubie,
 • stronę rozgrywek piłkarskich – przeznaczoną dla tych, którzy chcą informować o konkretnej lidze, turnieju czy rozgrywkach pucharowych,
 • bloga sportowego – przeznaczonego dla tych, którzy lubią pisać i chcą dzielić się swoimi przemyśleniami. Strona blogowa pozbawiona jest funkcjonalności typowo piłkarskich, takich jak terminarze, tabele czy możliwość wyświetlania kadr zespołów.

Futbolowo.pl zawiera wszystkie niezbędne moduły, które mogą przydać się podczas prowadzenia strony piłkarskiej. Na swojej stronie możesz umieszczać:

 • aktualności,
 • terminarze rozgrywek,
 • tabele,
 • kadry zespołów,
 • statystyki piłkarzy,
 • statystyki drużyn,
 • galerie zdjęć,
 • ankiety i inne.

Popularność swojej witryny możesz na bieżąco monitorować za pomocą wbudowanych statystyk wizyt, unikalnych użytkowników i odsłon. Ponadto aplikacja jest nieustannie rozwijana o nowe funkcje i możliwości, które tworzymy w oparciu o propozycje i sugestie Użytkowników.

Założenie strony piłkarskiej na Futbolowo.pl jest zupełnie darmowe. Rejestrując się w naszym systemie, uzyskujesz dostęp do Panelu Administratora, za pomocą którego zarządzasz swoją stroną w domenie futbolowo.pl. Otrzymujesz także 5 GB powierzchni dyskowej do wykorzystania na galerie zdjęć.

Jeżeli to dla Ciebie za mało, skorzystaj z planu abonamentowego Standard. Za 29 zł miesięcznie otrzymasz 15 GB powierzchni dyskowej, możliwość podpięcia własnej domeny, rozbudowane statystyki odwiedzin, a Twoja strona będzie wyświetlała się bez reklam.

Nasza platforma to nie tylko strony internetowe. Futbolowo.pl jest najszybciej rozwijającym się piłkarskim serwisem społecznościowym. Dodawaj strony do obserwowanych, by być na bieżąco z wydarzeniami w klubach, które Cię interesują. Zawieraj znajomości z innymi Użytkownikami, aby pozostawać z nimi w stałym kontakcie.

Stań się częścią wielkiej, piłkarskiej społeczności! Kliknij tutaj i zarejestruj się na Futbolowo.pl!

Co to jest Baza Wiedzy?

Po założeniu nowej strony piłkarskiej na Futbolowo.pl, zauważysz na pewno, że pojawiło się na niej sporo danych: drużyny, tabele, terminarze czy wyniki meczów. Te informacje pochodzą z tworzonej przez wszystkich Użytkowników Bazy Wiedzy.

Każdy wprowadzony klub, terminarz czy zawodnik trafia do Bazy Wiedzy. Dzięki temu nie trzeba samodzielnie uzupełniać danych, które ktoś stworzył już wcześniej. System sam wygeneruje tabele, terminarze czy statystyki i wyświetli je na Twojej stronie. Oznacza to, że zaoszczędzony czas możesz poświęcić na tworzenie wartościowych treści, które przyciągną czytelników na Twoją stronę.

Przeczytaj kolejny artykuł, w którym dowiesz się, jak rozpocząć tworzenie strony piłkarskiej na Futbolowo.pl.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości