Zaprezentuj sponsorów, dodaj sparingi i przejrzyj nowe statystyki

Cały czas analizujemy Wasze opinie i wdrażamy kolejne udogodnienia, by strony tworzone na Futbolowo 2.0 były coraz lepsze. Sprawdź, co dodaliśmy podczas ostatniej aktualizacji systemu.

Letnia przerwa w rozgrywkach ligowych wykorzystywana jest na rozgrywanie sparingów. Udostępniamy rozwiązanie systemowe, pozwalające w łatwy i czytelny sposób dodawać mecze towarzyskie. Nie musisz już tworzyć osobnych rozgrywek, aby przedstawić sparing.

1. Aby dodać sparing, wejdź w zakładkę "Dane piłkarskie" -> "Lista rozgrywek" -> "Mecze towarzyskie":

2. Następnie wybierz drużynę swojego klubu, której sparing chcesz wprowadzić i kliknij "Dodaj mecz":

3. Następnie wybierz przeciwnika w dodawanym sparingu. Wpisz nazwę klubu i wybierz z listy już istniejących lub dodaj nowy (UWAGA! Jeżeli klub jest już w bazie, to nie dodawaj go po raz kolejny!):

4. Gospodarza meczu towarzyskiego możesz zmienić, klikając w ikonkę strzałek przy danym sparingu:

Współczesna piłka bez sponsorów nie mogłaby istnieć. Od teraz dajemy Wam możliwość zaprezentowania firm, które wspierają Wasz klub. Wprowadziliśmy możliwość dodania oddzielnego boxa ze sponsorami.

1. Wybierz zakładkę "Wygląd strony" -> "Sponsorzy". Następnie zaznacz "Włącz box sponsorzy na swojej stronie" i dodaj loga firm wspierających Twój klub. Możesz również uzupełnić je o aktywny link oraz tekst alternatywny:

2. Box ze sponsorami wyświetli się na samym dole Twojej strony głównej:

Aby prezentacja kariery zawodników była bardziej czytelna i przejrzysta, zmodyfikowaliśmy wygląd strony "Informacje o karierze". Możesz teraz sprawdzić, w których meczach dany zawodnik dostawał kartki czy strzelał bramki. Z kolei jego występy są sumowane w formie łącznego czasu spędzonego na boisku w danym sezonie:

Prócz przedstawionych wyżej nowości wprowadziliśmy sporo usprawnień, które poprawią działanie Futbolowo 2.0 i zmniejszą liczbę pojawiających się usterek.

Cały czas pracujemy nad kolejnymi opcjami, które będziemy sukcesywnie wprowadzać i prezentować na naszym blogu. Odwiedzajcie nas regularnie, by być na bieżąco!