Graficzna prezentacja składu, ulepszony widok meczu i inne nowości

Mamy dla Was kolejną porcję atrakcyjnych nowości. Podczas ostatniej aktualizacji Futbolowo 2.0 dodaliśmy opcję graficznej prezentacji składu, a także ulepszyliśmy i rozszerzyliśmy możliwości związane z widokiem meczu.

Nieustannie zbieramy i analizujemy Wasze opinie, by rozwijać Futbolowo 2.0 zgodnie z potrzebami Użytkowników. Tym razem chcemy Wam zaprezentować nowe, atrakcyjne opcje, które znacznie poprawią wygląd oraz funkcjonalność relacji z meczów. Pierwsza z nich to graficzna prezentacja składu. Dzięki tej opcji możesz samodzielnie i dowolnie ustawiać pozycje swoich zawodników na boisku. Cofnięty napastnik? Para defensywnych pomocników tuż przed linią obrony? Teraz możesz w nowoczesny i atrakcyjny sposób przedstawić każdą formację, która wyświetli się w osobnej zakładce szczegółów meczu.

Zmodyfikowaliśmy także same szczegóły meczu. Teraz składy drużyn widoczne są już na pierwszej zakładce, tuż pod ramką z wynikiem. Strzelcy bramek zostali wzbogaceni o swoje fotografie, a większość detali dotyczących spotkania umieściliśmy w lepiej widocznym miejscu. Dodaliśmy również opcję ustawienia walkowerów, która na pewno będzie przydatna podczas rozpoczynających się rozgrywek sezonu 2014/2015.

Graficzna prezentacja składu:

1. Aby ustawić formacje, przejdź do szczegółów meczu ("Dane piłkarskie" -> "Lista rozgrywek" -> wybór odpowiednich rozgrywek -> wybór odpowiedniej edycji -> "Terminarz" -> ikonka strzałki przy danym meczu -> "Formacje").

2. Przeciągnij zawodników z listy po prawej stronie na widok boiska. Zawodników możesz rozstawiać dowolnie na własnej połowie:

3. Pozycja zawodnika na widoku boiska zostanie zapisana automatycznie. Formacje będą wyświetlały się w taki sposób:

Zmodyfikowany widok meczu:

1. Wszystkie informacje na temat danego spotkania przenieśliśmy do ramki u góry strony ze szczegółami meczu. Do strzelców bramek dodaliśmy zdjęcia:

2. Składy drużyn, zmiany oraz sztaby szkoleniowe są teraz widoczne w tej samej zakładce, co wynik i strzelcy:

Walkowery:

1. Aby dodać walkowera, na karcie szczegółów meczu kliknij "Ustaw walkower":

2. Zaznacz walkowera dla gospodarzy, dla gości lub obustronnego:

Ustawienie walkowera spowoduje przestawienie wyniku na 3:0 dla danej drużyny.

Przed skorzystaniem z nowych opcji zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki.

Mamy nadzieję, że nowo dodane możliwości spodobają się Wam i będziecie z nich korzystać. Tymczasem wracamy do pracy nad kolejnymi ulepszeniami Futbolowo 2.0.