Sprawdź nowy moduł ankiet!

W odpowiedzi na Wasze propozycje i uwagi przedstawiamy kolejną nową funkcję Futbolowo 2.0 - moduł ankiet. Możesz teraz publikować sondy na intrygujące tematy i zaktywizować użytkowników swojej strony.

Ankiety są nieodłącznym elementem każdej strony klubu piłkarskiego. Który zawodnik okazał się największym wzmocnieniem drużyny? Jak spiszą się nasi piłkarze w nadchodzącym sezonie? Który wzór koszulek kupujemy? Możesz uzyskać odpowiedzi na wiele ciekawych pytań, a także demokratycznie rozwiązać jakieś sporne kwestie. W Futbolowo 2.0 nie mogło więc zabraknąć ankiet, które dodaliśmy wraz z ostatnią aktualizacją systemu.

Oprócz standardowej ankiety z zestawem przygotowanych odpowiedzi, możesz także opublikować sondę, w której swoje propozycje będą mogli dodawać wszyscy użytkownicy. Dzięki temu uzyskasz maksimum ciekawych odpowiedzi na postawione pytanie lub problem.

Obejrzyj poradnik video dotyczący tworzenia i publikowania ankiety:


1. Aby utworzyć ankietę, wybierz zakładkę Zarządzanie treściami -> Ankiety, a następnie kliknij guzik "Dodaj".


2. Wpisz pytanie ankiety i dodaj odpowiedzi. Określ termin, w którym Twoja ankieta się zakończy. Możesz także umożliwić dodawanie własnych propozycji użytkownikom.


3. Ankietę możesz opublikować w treści newsa. Przejdź do zakładki Zarządzanie treściami -> Aktualności i naciśnij guzik "Dodaj".


4. W edytorze tekstu kliknij guzik "Dodaj ankietę":


5. Wybierz ankietę z listy:

Ankieta w edytorze tekstu będzie wyświetlała się w formie zaślepki "Przykładowa ankieta":


6. Zapisz newsa i gotowe!


Ankieta na Twojej stronie wyświetlać się będzie w taki sposób:

Zachęcamy do przetestowania nowej funkcji i korzystania z niej na swoich stronach! Już wkrótce sami wykorzystamy ją na naszym blogu, by zapytać Was o to, jakie nowe szablony kolorystyczne chcielibyście otrzymać. Dlatego zaglądajcie regularnie na blog.futbolowo.pl!

Tradycyjnie prosimy o wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki w razie wystąpienia jakichś usterek!