Szablony kolorystyczne - głosowanie zakończone!

Przez ostatnie dwa tygodnie głosowaliście na nowe szablony kolorystyczne, z których chcielibyście skorzystać na Waszych stronach. Zobacz wyniki ankiety.

Mogliście głosować na kilka najpopularniejszych, zaproponowanych przez nas wariantów, a także dodawać własne. Szybko wyłoniło się kilku "faworytów", którzy z czasem powiększali swoją przewagę.

W najbliższym czasie stworzymy 3 najczęściej wybierane szablony:

• żółto-niebieski (20 głosów)
  • niebiesko-czerwony (18 głosów)
  • zielono-czarny (16 głosów)

Gdy tylko nowe wersje kolorystyczne będą gotowe, poinformujemy Was o tym na blogu!

• MarcinR napisał
    Potrzebuję dla klubu szablonu czarno-czerwonego...

Niestety taki wariant kolorystyczny znalazł się poza czołówką najbardziej potrzebnych szablonów, więc w najbliższym czasie się nie pojawi.
  • Arkadio napisał
    A ja chcialbym szablon zielono-czerwony

Niestety zielono-czerwona kombinacja kolorów nie znalazła się w czołówce wyników naszej ankiety. Nie jest jednak wykluczone, że w przyszłości również taki szablon się pojawi.
  • MQ1977 napisał (Edytowany przez administratora)
    "A przede wszystkim - niech o jakości Waszych stron decyduje treść. :)" - i to są święte słowa, wszyscy tylko narzekają i biadolą, ale jakby cofnąć się o kilka lat wstecz kiedy nie było futbolowo, to strony internetowe klubów sportowych wyglądały koszmarnie. Cieszmy się tym, że za free możemy naprawdę fajnie zaprezentować swój klub w sieci.

• Łukasz Korzeniowski napisał
    Cieszę się z szablonu zielono-czarnego. Właśnie przenoszę dane z Futbolowo 1.0 na 2.0 i chciałbym się spytać, czy nie można automatycznie tego zrobić i czy jest możliwość zachowania adresu www z Futbolowo 1.0?

Automatyczne przeniesienie informacji z jednej strony na drugą niestety nie jest możliwe. Jeśli chodzi o zachowanie adresu, to jest taka możliwość. Proszę skontaktować się z pomocą techniczną (zielony guzik po prawej stronie ekranu w Panelu Administratora) i zgłosić chęć przepięcia adresu. Wówczas nowa strona otrzyma adres starej, a stara pozostanie dostępna z "s" w domenie (twojastrona.s.futbolowo.pl).
  • Administrator napisał
    Kiedy wejdą jakieś nowe dodatki oprócz szablonów i jakie?

Z powodu rosnącego ruchu na Futbolowo 2.0 w ostatnim czasie skupialiśmy się nad poprawą stabilności działania całego systemu. W najbliższym czasie rozszerzymy opcje społecznościowe o możliwość prowadzenia konwersacji wewnętrznych, a na kolejne nowości trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.
  • Piotr Wrobel napisał
    Plusem Futbolowo 1.0 było niewątpliwie to ze każda strona wyglądała inaczej. Teraz jak na razie na Futbolowo 2.0 wszystkie strony będą prawie identyczne ;/

Nie da się ukryć - każda strona na Futbolowo 1.0 wygląda inaczej. Niestety często nie idzie to w parze z estetyką. :) Po dodaniu nowych szablonów będzie ich już łącznie 7, co powinno urozmaicić Wasze strony. Warto też popracować nad oryginalnym topem, bo ten element znacznie wpływa na wygląd witryny. A przede wszystkim - niech o jakości Waszych stron decyduje treść. :)
  • Bartek Braciszewski napisał
    Czy po wprowadzeniu tych trzech szablonów będą od razu robione nastepne? przyznam się, że bardzo liczyłem na czarno czerwony, pozdrawiam

Na razie skupiamy się na stworzeniu tych trzech, najczęściej wskazywanych. Obecnie nie planujemy wprowadzania kolejnych, ale w przyszłości na pewno się pojawią.
  • admin napisał
    Szkoda, że nie przeszło nic z czerwonym. Na chwilę obecną zostanie opcja tylko czerwono-biała...:(

Administrator Futbolowo.pl napisał (Edytowany przez administratora)
    Przeszła opcja niebiesko-czerwona. ;) Wobec barw Gwarka Zabrze dobrze spisałby się szablon biało-czerwony, który od początku jest dostępny na Futbolowo 2.0.