Poznaj nowy układ strony głównej na Futbolowo 2.0

W odpowiedzi na Wasze sugestie oraz po przeanalizowaniu ścieżek, którymi poruszacie się po serwisach stworzonych na Futbolowo 2.0, wprowadziliśmy zmiany dotyczące wyświetlania aktualności na stronach głównych.

Modyfikacje wydają się tylko kosmetyczne, ale na pewno ułatwią przechodzenie pomiędzy newsami. Zmienił się bowiem nie tylko układ, ale i sposób otwierania danej aktualności. Nie trzeba już szukać i celować w ikonkę "Przeczytaj" - aktywnym linkiem jest cały news wyświetlony na stronie głównej - dotyczy to zarówno slidera, jak i pozostałych wiadomości.

Odświeżony slider - do przełączania się pomiędzy newsami służą teraz lepiej widoczne, ustawione blisko siebie kółka. Aktywnym linkiem do rozwinięcia wiadomości jest cały obrazek - nie musisz celować w tytuł:

Pod sliderem wyświetlają się obok siebie trzy kolejne aktualności. Zrezygnowaliśmy z ruchomego elementu, na którym prezentowany był lead. Aktywnym linkiem jest teraz cały obszar (nagłówek, obrazek, lead) - nie trzeba celować w ikonkę "Przeczytaj":

Pozostałe aktualności wyświetlają się w formie tradycyjnej listy. Aktywnym linkiem jest cały obszar: obrazek, nagłówek, a także lead:

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany uprzyjemnią Wam korzystanie ze stron stworzonych na Futbolowo 2.0. Nieustannie zbieramy i analizujemy sugestie, pomysły oraz opinie, tworząc rozwiązania zgodne z Waszymi oczekiwaniami.

Sprawdźcie nowy układ strony głównej. My tymczasem wracamy do prac nad kolejnymi usprawnieniami Futbolowo 2.0.