Poznaj nowe Centrum Pomocy Futbolowo.pl

Poznaj nowe Centrum Pomocy Futbolowo.pl

Chcesz zgłosić usterkę techniczną? Masz wątpliwości dotyczące obsługi Futbolowo 2.0? A może pragniesz podzielić się z nami i resztą społeczności swoim pomysłem? Skorzystaj z nowego Centrum Pomocy Futbolowo.pl!

Futbolowo 2.0 to zupełnie nowy i nieustannie rozwijany system. Rozumiemy, że jego obsługa może początkowo sprawiać pewne trudności, bo trzeba poznać wszystkie opcje na nowo.

Dlatego przygotowaliśmy zupełnie nowe Centrum Pomocy Futbolowo.pl, dzięki któremu zapoznasz się z podstawami obsługi Futbolowo 2.0, przejrzysz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a także zgłosisz swoje pomysły i uwagi.

Dostęp do nowego Centrum Pomocy Futbolowo.pl można uzyskać na dwa sposoby:

1. W Panelu Administratora kliknij zielony guzik "Pomoc techniczna" po prawej stronie ekranu:

Po wpisaniu tematu swojej wiadomości, po prawej stronie wyświetlą się pokrewne artykuły z naszego Centrum Pomocy. Prawdopodobnie znajdzie się tam odpowiedź na Twoje pytanie, więc wątpliwości zostaną rozwiane od razu. Jeśli jednak nie znajdziesz tam rozwiązania, możesz wysłać nam zgłoszenie, dodając załączniki (np. zrzut ekranu) oraz określając typ wiadomości:

2. Wejdź bezpośrednio na pomoc.futbolowo.pl.

Strona główna Centrum Pomocy Futbolowo.pl spełnia cztery podstawowe funkcje. Pierwsza z nich to wyszukiwarka podpowiedzi. Wpisz tam słowo lub frazę, z którą związany jest Twój problem, by poszukać odpowiedzi w artykułach dodanych już do Bazy Wiedzy:

Druga z nich umożliwia utworzenie nowego zgłoszenia, dotyczącego usterki technicznej, problemu z obsługą czy przesłania nam jakiejś innej informacji - kliknij "Nowe zgłoszenie". Okno tworzenia zgłoszenia wygląda i działa tak samo, jak opisane powyżej.

W zakładce "Sprawdź status zgłoszenia" zapoznasz się z odpowiedzią na swoje zapytanie. Możesz tam także kontynuować wymianę wiadomości dotyczących zgłoszenia.

Trzecia z ważnych funkcji nowego Centrum Pomocy to Baza Wiedzy, na którą składają się: Pierwsze kroki w Futbolowo 2.0, FAQ Futbolowo 2.0 oraz FAQ Futbolowo 1.0. Opisaliśmy tam najważniejsze funkcje nowego systemu, z którymi warto zapoznać się na początek, a także zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące Futbolowo 2.0, a także Futbolowo 1.0.

Czwarta z funkcji nowego Centrum Pomocy to Forum Futbolowo.pl. Możesz tam zapoznać się pomysłami przedstawionymi przez innych Użytkowników (obecnie są tam tylko przeniesione propozycje ze starego Centrum Pomocy - śmiało dodaj nowe!).

Zachęcamy do korzystania z nowego Centrum Pomocy Futbolowo.pl! Dołożyliśmy starań, by zawrzeć w nim wszystkie informacje niezbędne do korzystania z Futbolowo 2.0. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytanie, utwórz nowe zgłoszenie - odpiszemy najszybciej jak to możliwe.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości