Dodawanie bramek samobójczych, rzutów karnych oraz inne nowości

Nie ustajemy w wysiłkach, by Futbolowo 2.0 było coraz lepsze i wygodniejsze dla Użytkowników. Przy okazji ostatniej aktualizacji wprowadziliśmy kilka zmian. Zobacz, co nowego pojawiło się w naszym systemie.

1. Każdy Użytkownik zauważył na pewno nową stronę główną Futbolowo.pl. Możesz na niej założyć konto, przejrzeć statystyki z Bazy Wiedzy, a także sprawdzić o czym ostatnio pisaliśmy na blogu:

Aby zalogować się do Panelu Administratora (zarówno Futbolowo 1.0, jak i 2.0), kliknij guzik "Zaloguj" w prawym górnym rogu strony. Następnie wpisz swoje dane w okienku "Logowanie 1.0" lub "Logowanie 2.0". Procedura logowania została szczegółowo opisana tutaj: kliknij.

2. Dodawanie bramek samobójczych i bramek z rzutów karnych:

Uzupełniając szczegółowe informacje na temat meczu, możesz teraz zaznaczyć, że gol padł z rzutu karnego lub był trafieniem samobójczym.

Wszystkie te dane wyświetlą się na stronie meczu w taki sposób:

3. Zaznaczanie osób, które opuściły drużynę w trakcie rozgrywek:

Od teraz możesz w prosty sposób wybrać zawodników, którzy opuścili drużynę w trakcie trwania rozgrywek. W zakładce "Ludzie związani z klubem" zaznacz check-box w kolumnie "Opuścił klub" przy danym piłkarzu, aby przenieść go do oddzielnej sekcji w "Kadrze". Zawodnicy, którzy opuścili klub wyświetlą się w taki sposób:

Cały czas pracujemy nad kolejnymi usprawnieniami Futbolowo 2.0, aby korzystanie z nowej platformy było łatwe i przyjemne. W najbliższym czasie poinformujemy Was o następnych nowościach.

Przy okazji zachęcamy do tworzenia stron turniejowych oraz do korzystania z naszego helpdesku, w celu uzyskania wsparcia technicznego.