Najpopularniejsze strony na Futbolowo 2.0 w maju

Końcówka sezonu już blisko. Zobacz najlepsze strony na Futbolowo.pl w maju.

Przypominamy, że ranking tworzony jest na podstawie sumy odsłon stron w danym miesiącu.

1. Strona klubu LKS Czaniec (lksczaniec.futbolowo.pl), występującego w III lidze śląsko-opolskiej.

2. Strona klubu Andrespolia Wiśniowa Góra (andrespolia.pl), występującego w Klasie Okręgowej Łódź.

3. Strona klubu Sokół Maszkienice (sokolmaszkienice.futbolowo.pl) występującego w A - Klasie Tarnów gr. II (Brzesko).

4. Blog o drużynach z rocznika 2000 na Mazowszu (pwarszawar2000.futbolowo.pl).

5. Strona rocznika 2000 klubu Broń Radom (http://bronradom2000.futbolowo.pl).

6. Strona klubu LKS Ślesin (lks-slesin.futbolowo.pl), występującego w IV lidze wielkopolskiej gr. południowa.

7. Strona klubu Gwarek Zabrze (gwarekzabrze.eu), występującego w A - Klasie Zabrze.

8. Strona klubu Łokietek Brześć Kujawski (lokietekgks.futbolowo.pl) występującego w kujawsko-pomorskiej Klasie Okręgowej gr. II.

9. Strona klubu LKS Belk (lksbelk.futbolowo.pl) występującego w śląskiej IV lidze gr. II

10. Strona klubu Mazur Pisz (mazur1951pisz.futbolowo.pl), występującego w V lidze warmińsko-mazurskiej gr. I.

Poczekalnia, czyli 10 kolejnych stron, które nie zmieściły się w głównym rankingu:

11. Strona drużyn młodzieżowych klubu SEMP Ursynów (semp02.futbolowo.pl).

12. Strona drużyn młodzieżowych klubu KP Gdynia (kpgdynia.com).

13. Strona klubu Bronowice Lublin (bronowicelublin.futbolowo.pl) występującego w B - Klasa Lublin gr. II.

14. Strona rocznika 2001 klubu Stal Stalowa Wola (2001.futbolowo.pl)

15. Strona klubu Orły Kazimierz (orlykazimierz.futbolowo.pl) występującego w A - Klasa Lublin gr. II

16. Strona klubu Unia Oświęcim (mkp-uniaoswiecim.futbolowo.pl), występującego w Lidze Okręgowej Małopolska Zachodnia.

17. Strona klubu Wisła Sandomierz (wisla-sandomierz.futbolowo.pl) występującego w III liga małopolsko-świętkorzyskiej

18. Strona klubu Błonianka Błonie (bloniankablonie.futbolowo.pl) występującego w Lidze Okręgowej Warszawa gr. II

19. Strona klubu MKS Oława (mksolawa.futbolowo.pl) występującego w III liga dolnośląsko-lubuska

20. Strona klubu LSZ Kup (lzskup.futbolowo.pl) występującego Klasa Okręgowa Opole gr. I

Administratorom najchętniej odwiedzanych stron serdecznie gratulujemy!

Przypominamy, że na futbolowo.pl/ranking przeglądać można aktualizowany codziennie pełny ranking popularności stron.

Chciałbyś zobaczyć stronę swojego klubu w tym rankingu? Zarejestruj się na Futbolowo.pl i utwórz stronę już teraz!