Najpopularniejsze strony na Futbolowo 2.0 w październiku

W naszej klasyfikacji najchętniej odwiedzanych stron na Futbolowo 2.0 po raz kolejny zaskakujące przetasowania! Mamy nowego lidera, a także kilku debiutantów w rankingu. Zobacz!

W październiku przebojem wdarła się do klasyfikacji strona blogowa dotycząca drużyn z rocznika 2000 na Mazowszu (pwarszawar2000.futbolowo.pl). Serwis już w swoim debiucie znalazł się na 1. miejscu! Na drugim stopniu podium po raz kolejny uplasowała się oficjalna strona Soły Oświęcim, a na miejscu trzecim drugi miesiąc z rzędu jest oficjalna strona Gwarka Zabrze.

Tradycyjnie, oprócz klasyfikacji "TOP 10", prezentujemy także "Poczekalnię", czyli kolejne strony, które nie zmieściły się w głównym rankingu.

Przypominamy, że lista tworzona jest na podstawie łącznej liczby odsłon strony w danym okresie.

1. Blog o drużynach z rocznika 2000 na Mazowszu (pwarszawar2000.futbolowo.pl).

2. Strona klubu Soła Oświęcim (solaoswiecim.pl), występującego w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej.

3. Strona klubu Gwarek Zabrze (gwarekzabrze.eu), występującego w A - Klasie Zabrze.

4. Strona drużyn młodzieżowych klubu KP Gdynia (kpgdynia.futbolowo.pl).

5. Strona klubu Andrespolia Wiśniowa Góra (andrespolia.pl), występującego w Klasie Okręgowej Łódź.

6. Strona klubu MKS Oława (mksolawa.futbolowo.pl), występującego w III lidze dolnośląsko-lubuskiej.

7. Strona klubu LKS Ślesin (lks-slesin.futbolowo.pl), występującego w IV lidze wielkopolskiej, grupie południowej.

8. Strona klubu LKS Bełk (lksbelk.futbolowo.pl), występującego w IV lidze śląskiej, grupie II.

9. Strona klubu KS Łomianki (kslomianki.pl), występującego w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

10. Strona klubu Orły Kazimierz (orlykazimierz.futbolowo.pl), występującego w A - Klasie Lublin gr. II.

Poczekalnia, czyli 10 kolejnych stron, które nie zmieściły się w głównej klasyfikacji:

11. Strona Akademii Piłkarskiej Piłkarskie Nadzieje Mielec (apmielec.futbolowo.pl).

12. Strona orlików starszych klubu ŁKS Łódź (lkslodz2004.futbolowo.pl), występujących w lidze Łódź: E1 Orlik Grupa I.

13. Strona trampkarzy starszych klubu Znicz Pruszków (zniczpruszkow2000.futbolowo.pl), występujących w lidze Warszawa: C1 Trampkarz "Ekstraliga U-15".

14. Strona drużyn młodzieżowych klubu Gniewko Gniezno (ksgniewkogniezno.futbolowo.pl).

15. Strona drużyn młodzieżowych klubu KS Świerklany (ksswierklany2003.futbolowo.pl).

16. Strona klubu Błonianka Błonie (bloniankablonie.futbolowo.pl), występującego w Lidze Okręgowej Warszawa gr. II.

17. Strona klubu Orzeł Myślenice (orzelmyslenice.futbolowo.pl), występującego w Lidze Okręgowej Kraków gr. III.

18. Strona klubu Unia Oświęcim (mkp-uniaoswiecim.futbolowo.pl), występującego w Lidze Okręgowej Małopolska Zachodnia.

19. Strona klubu Gryf Gmina Zamość (gryfgminazamosc.futbolowo.pl), występującego w Zamojskiej Klasie Okręgowej.

20. Strona klubu Józefovia Józefów (jozefovia.futbolowo.pl), występującego w Klasie Okręgowej Warszawa gr. I.