Najpopularniejsze strony na Futbolowo 2.0 w listopadzie

Rozgrywki rundy jesiennej już się zakończyły, ale na Waszych stronach piłkarskich ruch nie ustaje! W comiesięcznej klasyfikacji najpopularniejszych stron znów nie zabrakło roszad oraz efektownych debiutów.

Na szczycie stawki już drugi miesiąc z rzędu plasuje się blog dotyczący drużyn z rocznika 2000 na Mazowszu. Tuż za jego plecami ulokowała się strona rozgrywek AGG Lidzbarska Liga Halowej Piłki Nożnej, która debiutuje w rankingu. Na najniższym stopniu podium finiszowała w listopadzie oficjalna strona klubu Andrespolia Wiśniowa Góra.

Przypominamy, że ranking tworzony jest na podstawie sumy odsłon strony w danym miesiącu.

1. Blog o drużynach z rocznika 2000 na Mazowszu (pwarszawar2000.futbolowo.pl).

2. Strona rozgrywek AGG Lidzbarska Liga Halowej Piłki Nożnej (aggliga.futbolowo.pl).

3. Strona klubu Andrespolia Wiśniowa Góra (andrespolia.pl), występującego w Klasie Okręgowej Łódź.

4. Strona klubu Łokietek Brześć Kujawski (lokietekgks.futbolowo.pl), występującego w Klasie Okręgowej kujawsko-pomorskiej gr. II

5. Strona drużyn młodzieżowych klubu KP Gdynia (kpgdynia.futbolowo.pl).

6. Strona klubu Soła Oświęcim (solaoswiecim.pl), występującego w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej.

7. Strona klubu Gwarek Zabrze (gwarekzabrze.eu), występującego w A - Klasie Zabrze.

8. Strona klubu LKS Ślesin (lks-slesin.futbolowo.pl), występującego w IV lidze wielkopolskiej, grupie południowej.

9. Strona drużyny z rocznika 2003 klubu Lech Poznań (lechpoznan03.futbolowo.pl), występującej w lidze Poznań: D1 Młodzik Grupa VI.

10. Strona drużyny orlików starszych klubu ŁKS Łódź (lkslodz2004.futbolowo.pl), występującej w lidze Łódź: E1 Orlik Grupa I.

Poczekalnia, czyli 10 kolejnych stron, które nie zmieściły się w głównym rankingu:

11. Strona Akademii Piłkarskiej Marko-Gol Gdańsk (marko-gol.futbolowo.pl).

12. Strona klubu MKS Oława (mksolawa.futbolowo.pl), występującego w III lidze dolnośląsko-lubuskiej.

13. Strona Akademii Piłkarskiej Piłkarskie Nadzieje Mielec (apmielec.futbolowo.pl).

14. Strona drużyn młodzieżowych klubu Widok Lublin (ukswidok.futbolowo.pl).

15. Strona drużyny młodzików klubu Raków Częstochowa (rakowczestochowa2003.futbolowo.pl), występującego w Lidze Młodzików D2 Częstochowa.

16. Strona klubu DKS Dobre Miasto (dks.futbolowo.pl), występującego w IV lidze warmińsko-mazurskiej.

17. Strona klubu KS Łomianki (kslomianki.pl), występującego w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

18. Strona Stowarzyszenia Chrzanowska Liga Futsalu (schlf-chrzanow.futbolowo.pl).

19. Strona Kołobrzeskiego Stowarzyszenia Amatorskiej Piłki Nożnej (ksapn.futbolowo.pl).

20. Strona klubu Błonianka Błonie (bloniankablonie.futbolowo.pl), występującego w Lidze Okręgowej Warszawa gr. II.

Administratorom najchętniej odwiedzanych stron serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy wszystkich na nową stronę główną Futbolowo.pl, gdzie na bieżąco można przeglądać aktualizowany codziennie ranking!