Współpraca z Patronite.pl

Futbolowo.pl i Patronite.pl rozpoczęły współpracę, dzięki której wszyscy administratorzy stron klubowych, mogą rozpocząć społecznościową zbiórkę wspierającą działalność klubu.

Patronite.pl to pierwsza i największa w Polsce platform finansowania społecznościowego oparta o stałe comiesięczne wpłaty.

Na platformie Patronite.pl możecie założyć dedykowaną stronę zbiórkową, zdefiniować cele zbiórek i zacząć rozpocząć gromadzenie środków na realizację swoich celów.

Na co możecie zbierać pieniądze? Tak, naprawdę zależy to od potrzeb Waszych klubów i drużyn. Proponujemy zacząć od celu numer 1, czyli zebrania środków na stronę premium w Futbolowo.pl

Możecie również przykładowo zbierać na zakup sprzętu sportowego, opłacenie wyjazdu na turniej lub obóz przygotowawczy.

Możecie wspierać funkcjonowanie poszczególnych drużyn w klubie, np.: poprzez dofinansowanie pensji trenera, zbiórka na zwolnienie z opłat dla dla wybijających się piłkarz lub piłkarzy z gorzej sytuowanych Rodzin itp.

Cele zależą tylko i wyłącznie od potrzeb Waszych klubów i drużyn.

Od czego zacząć?

1. W panelu zarządzania stroną na Futbolowo.pl wejdź w zakładkę "Wygląd strony" -> "Wspieraj klub z Patronite"

2. Kliknij w link do rejestracji Patronite.pl

3. Opracuj stronę zbiórki, zdefiniuj cele, opisz progi wsparcia.

4. Umieść widget zbiórki na stronie Futbolowo.pl w sekcji Wygląd strony -> Prawa strona.

5. Napisz o zbiórce na stronie, poinformuj jak najwięcej znajomych, wykorzystaj wszystkie kanały komunikacji.