Startuje 8 Edycja Halowego Pucharu Fanów - Zgłoś Drużynę

Wszystkich sympatyków i kibiców piłki nożnej zapraszamy do udziału w HALOWYM PUCHARZE FANÓW 2016, największym turnieju futsalowym w Polsce, który jak co roku rozgrywany jest w Warszawie. Turniej halowy jest to impreza ogólnopolska kierowana głównie do osób które lubią grać w piłkę nożna, mają w sobie ducha rywalizacji i chcą przeżyć fantastyczną zabawę połączoną z dreszczykiem sportowej adrenaliny. Udział w turnieju mogą wziąć udział drużyny podwórkowe, studenckie, uczelniane, stowarzyszenia sportowe, ekipy firmowe, klubowe.

Areną zmagań jak zwykle będzie pełnowymiarowa Hala Sportowa z całym zapleczem sanitarnym, trybunami znajdująca się w Warszawie na ul. Strumykowej 21. Obiekt sportowy w zeszłym roku przeszedł wymianę całej nawierzchni i został przystosowany do gry w futsal. Obecnie jest to najnowocześniejsza sala w Warszawie z widownią.

TURNIEJ ZOSTANIE ROZEGRANY W DNIACH :

·30 stycznia (5 grup) i 31 stycznia (3 grupy) - Gry eliminacyjne

·31 stycznia od godziny 16:00 - gry finałowe

Drużyna cały turniej może rozegrać w jeden lub dwa dni w zależności od swoich propozycji meczowych.

·Szczegółowa oferta turnieju - TUTAJ

·Szczegółowy regulamin turnieju - TUTAJ

·Dołącz do wydarzenia na portalu Społecznościowym - TUTAJ

·Dla zwycięzcy turnieju czeka talon gotówkowy w wysokości 2.500 PLN!!!

·Nagrody indywidualne dla najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza.

·Dla drużyn z miejsc 1-3 okazałe pamiątkowe puchary, medale, sprzęt sportowy

·Zgłoszenia przyjmujemy do 24 stycznia

·Wpisowe do turnieju wynosi 499 PLN

Zapisy prowadzone są przez LIGĘ FANÓW (www.ligafanow.pl) pod telefonem 609-021-030 lub mailowo na adres kontakt@ligafanow.pl

Nie czekaj, zarezerwuj miejsce, zgłoś drużynę, zostań „czarnym koniem” rozgrywek i już w debiucie sięgnij po Halowy Puchar Fanów.