Prawdziwy HIT! Pogba, Messi i Suarez jako …reżyserzy spotu dla adidas Football!

Prawdziwy HIT! Pogba, Messi i Suarez jako …reżyserzy spotu dla adidas Football!

Paul Pogba, Leo Messi i Luis Suarez - wielkie piłkarskie areny przestały im wystarczać. Właśnie nie tylko wystąpili w najnowszym spocie od adidas Football, ale również go wyreżyserowali! Na nagranie wpadli również znani i lubiani F2Freestylers.

W filmie „Watch Me Create” każdy z piłkarzy pokazuje swoje najważniejsze atuty. Suarez argumentuje, że w futbolu liczy się szybkość, Messi stawia na naturalny błysk, Pogba zaś eksponuje kontrolę piłki. Na dokładkę ekipa F2 udowadnia, że klasa i elegancja mają swoje miejsce we współczesnej piłce. To ma sens!

Spot „Watch Me Create” to mieszanka czterech filmów wyreżyserowanych przez Pogbę, Messiego, Suareza i F2. W pierwszym z nich piłkarz Manchesteru United i reprezentacji Francji przekonuje, że w futbolu liczą się kontrola i precyzyjność. Ze szczyptą kreatywności i pozytywnego szaleństwa, oczywiście.

Z kolei wideo w reżyserii i z udziałem Leo Messiego to podkreślenie roli wyszkolenia technicznego oraz zwinności naturalnie uzdolnionych piłkarzy. Każdy potrzebuje takiego piłkarza w swojej ekipie!

Co zaserwował Luis Suarez? Urugwajczyk postawił akcent na sile, szybkości i precyzji uderzenia. To cechy, które są kluczowe na jego pozycji, kiedy wpada z piłką w pole karne. Suarez nie mógł jednak odpuścić i dodał do swojego filmu nieco pikanterii.

I wreszcie F2! Koneserzy efektownego futbolu przekonują, że we współczesnej piłce nie można zapominać o elegancji i dystyngowanych zagraniach.

Komentarze

Dodaj komentarz
 • Tomek b napisał
  Bardzo fajne spoty a do tego bardzo fajne butki ja osobiście posiadam i gram w https://www.sport-shop.pl/buty-pilkarskie-korki-predator-183-fg-adidas-biale-p-43326.html i równiez je polecam. Wygodne szybie, dobra kontrola nad piłką. Pozdrawiam.

 • Karola Grochowska napisał
  Świetne spoty! Zapraszam :) http://stylufka.pl/

 • fb@drybler.pl napisał
  Najlepsze w tym jest to, że ci goście potrafią tak grać nie tylko na klipach reklamowych, ale równie efektownie (a przy tym efektywnie) na boisku. Ja zapraszam na http://przelobowany.pl gdzie poczytasz sporo o piłce nożnej.

 • Slawo Kedziora napisał
  Naprawdę dobra robota! http://kasztelanzarnow.futbolowo.pl/

 • klaramichalska777@web-mail.online napisał

  Zarabiaj € 90 / godz., Aby pracowac online przez kilka godzin dziennie z domu ... Otrzymuj regularne tygodniowe platnosci ... Wszystko czego potrzebujesz to komputer, polaczenie z Internetem i troche wolnego czasu ...

  Oto, co robie ...>>>>>>>>> w­w­w­.­p­r­a­c­a­7­0­­.­c­o­m

 • LKS Głębokie napisał

 • LKS Głębokie napisał

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości