Najpopularniejsze strony na Futbolowo 2.0 w styczniu

Za nami kolejny zimowy miesiąc, w którym niesłabnącą popularnością cieszyły się strony rozgrywek halowych. Mieliśmy także efektowny debiut na podium.

Drugi miesiąc z rzędu na szczycie uplasowała się strona rozgrywek AGG Lidzbarska Liga Halowej Piłki Nożnej. Po piętach depcze jej już jednak - debiutujący w zestawieniu - oficjalny serwis klubu LKS Czaniec. Na najniższym stopniu podium utrzymała się strona klubu KP Gdynia.

W styczniowym zestawieniu na wysokie pozycje powracają strony klubowe i w najbliższym czasie taki trend zapewne się utrzyma. Piłkarze wrócili do treningów, zaczęli rozgrywać mecze towarzyskie, a runda wiosenna jest coraz bliżej.

Przypominamy, że na stronie głównej Futbolowo.pl na bieżąco możecie sprawdzać aktualizowany codziennie ranking 20 najczęściej odwiedzanych stron. A już wkrótce zaprezentujemy Wam nowość - pełny ranking popularności stron dostępny zarówno ze strony głównej Futbolowo.pl, jak i z Panelu Administratora.

Poniższe zestawienie tworzone jest na podstawie sumy odsłon strony w styczniu.

1. Strona rozgrywek AGG Lidzbarska Liga Halowej Piłki Nożnej (aggliga.futbolowo.pl).

2. Strona klubu LKS Czaniec (lksczaniec.futbolowo.pl), występującego w III lidze śląsko-opolskiej.

3. Strona drużyn młodzieżowych klubu KP Gdynia (kpgdynia.com).

4. Strona rozgrywek Nidzicka Liga Halowej Piłki Nożnej (nhlpn.futbolowo.pl).

5. Strona klubu Andrespolia Wiśniowa Góra (andrespolia.pl), występującego w Klasie Okręgowej Łódź.

6. Blog o drużynach z rocznika 2000 na Mazowszu (pwarszawar2000.futbolowo.pl).

7. Strona klubu Soła Oświęcim (solaoswiecim.pl), występującego w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej.

8. Strona klubu Akademia Piłkarska Marko-Gol Gdańsk (marko-gol.futbolowo.pl).

9. Strona drużyny młodzików klubu Raków Częstochowa (rakowczestochowa2003.futbolowo.pl), występującej w Lidze Młodzików D2 Częstochowa.

10. Strona klubu Unia Oświęcim (mkp-uniaoswiecim.futbolowo.pl), występującego w Lidze Okręgowej Małopolska Zachodnia.

Poczekalnia, czyli 10 kolejnych stron, które nie zmieściły się w głównym rankingu:

11. Strona rozgrywek MAXXIS Pelplińska Liga Halowa (plh.futbolowo.pl).

12. Strona drużyny orlików starszych klubu ŁKS Łódź (lkslodz2004.futbolowo.pl), występującej w lidze Łódź: E1 Orlik Grupa I.

13. Strona klubu LKS Ślesin (lks-slesin.futbolowo.pl), występującego w IV lidze wielkopolskiej gr. południowa.

14. Strona drużyn młodzieżowych klubu Polonia Lidzbark Warmiński (akademiapolonialw.futbolowo.pl)

15. Strona drużyn młodzieżowych klubu AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (apmazovia20032004.futbolowo.pl).

16. Strona klubu CKS Czeladź (1924cksczeladz.futbolowo.pl), występującego w A - Klasie Sosnowiec.

17. Strona klubu Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje Mielec (apmielec.futbolowo.pl).

18. Strona rozgrywek Kołobrzeskie Stowarzyszenie Amatorskiej Piłki Nożnej (ksapn.futbolowo.pl).

19. Strona rozgrywek Świebodzicka Amatorska Liga Piłki Halowej (salph.futbolowo.pl).

20. Strona klubu MKS Oława (mksolawa.futbolowo.pl), występującego w III lidze dolnośląsko-lubuskiej.

Administratorom najczęściej odwiedzanych stron serdecznie gratulujemy!

Chciałbyś zobaczyć stronę swojego klubu w tym rankingu? Zarejestruj się na Futbolowo.pl i utwórz stronę już teraz!