Warsztaty "Bramkarz jako ważna część zespołu"

Warsztaty "Bramkarz jako ważna część zespołu"

Zapowiadamy pierwsze w historii marki TrainerPRO warsztaty pod hasłem "Bramkarz jako ważna część zespołu", prowadzone przez Rafała Skórskiego. Zapraszamy serdecznie do udziału Trenerów Bramkarzy, ale także szkoleniowców pracujących na co dzień z całymi drużynami, ponieważ pełna świadomość i duża część wiedzy - dotycząca pozycji golkipera - konieczna jest każdemu Trenerowi. Na szkoleniu chętnie powitamy również osoby pragnące kształcić się w kierunku profesji Trenera Bramkarzy, ale także po prostu zainteresowane anonsowaną tematyką. Podczas warsztatów prelegent mocno skupi się na filozofii postrzegania bramkarza oraz sposobie rozumienia gry na tej pozycji. Trener Skórski przekaże też ogromny zasób wiedzy oraz doświadczeń, dotyczących działań bramkarza w systemie gry całej drużyny i różnic w zachowaniach na podstawie odmiennych koncepcji gry oraz niuansów poszczególnych zachowań w odniesieniu do nowatorskiego pomysłu na ustawienie, poruszanie i reakcje boiskowe. Poruszone zostaną też zagadnienia treningu golkipera na tle zespołowych założeń taktycznych, analizy postawy bramkarza, planu prowadzenia bramkarza w długofalowym procesie treningowym, jak również stereotypów w ocenie postawy zawodników na tej pozycji.

- Od wielu lat znam Trenera Skórskiego i niezwykle cenię jego fachowość. Mogę wymienić kilka wyróżników, cechujących pracę tego wciąż młodego człowieka. Zacznę od niestandardowego postrzegania aspektów ustawiania, poruszania i reakcji bramkarza w konkretnych boiskowych sytuacjach. Za niezwykle ważny uznaję także kolejny atut. Mam na myśli kapitalne rozumienie taktyki gry, dostrzeganie wzajemnych zależności poszczególnych założeń. Mało tego, Rafał Skórski świetnie dopasowuje zachowania bramkarza do systemu gry i stylu gry zespołu. Oczywiście, modyfikując jednostki treningowe ze swoimi podopiecznymi w celu wypracowania poszczególnych niuansów taktycznych. To praca kompleksowa, podporządkowana głównemu nurtowi rozwoju drużyny. Warto zapoznać się z nowoczesnym spojrzeniem, podpartym profesjonalnym warsztatem. Osobiście polecam - wyjaśnia Marcin Gabor, pomysłodawca i osoba zarządzająca marką TrainerPRO.

Warsztaty zaplanowane są na jeden dzień, podczas którego - obok interesującego wykładu na bazie prezentacji multimedialnej - nie zabraknie analiz przy tablicy taktycznej, fragmentów filmowych obrazujących poszczególne tematy, ćwiczeń warsztatowych, jak również dyskusji inicjowanych przez prowadzącego. Dzięki niewielkiej grupie słuchaczy, każdy będzie miał okazję porozmawiać z prelegentem, zadać pytanie, czy wyrazić własny pogląd. Jesteśmy przekonani, że plan warsztatów przykuje Waszą uwagę, a zapowiedź wydarzenia na wysokim poziomie merytorycznym stanie się swoistym zaproszeniem nie do odrzucenia.

I. Termin - 21.09.2015, godzina 10:00
II. Miejsce szkolenia - Warszawa
III. Czas trwania jednego dnia szkolenia - około 7-8 godzin

Na hasło "Futbolowo" rabat 10% na szkolenie!!!

Więcej szczegółów jest dostępnych pod tym adresem.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Komentarze

Dodaj komentarz
  • Marian napisał
    Widze ze pojawila sie nowa funkcja ,,Sklep", czy bedzie miejsce na glownej stronie do umieszczenia ,,Sklepu" ?

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości