Sprawdź historię zmian i wyjaśnij wątpliwości

Sprawdź historię zmian i wyjaśnij wątpliwości

Baza Wiedzy umożliwia wspólne tworzenie treści piłkarskich wszystkim Użytkownikom Futbolowo.pl. Powoduje to czasem wątpliwości i pomyłki, które możecie jednak łatwo zlokalizować i wyjaśnić.

Zauważyłeś, że na Twojej stronie piłkarskiej pojawił się zły wynik meczu? A może ktoś zmienił nazwę rozgrywek, w których uczestniczy Twoja drużyna? Przejrzyj historię zmian, sprawdź, kto dokonał modyfikacji i skontaktuj się z nim!

Historia zmian obejmuje modyfikacje we wszystkich modułach piłkarskich, które mogą współtworzyć Użytkownicy Futbolowo.pl. Są to:

  • Kluby i drużyny w obrębie klubów
  • Rozgrywki, edycje oraz mecze
  • Osoby

Aby przejrzeć listę modyfikacji, wystarczy kliknąć guzik "Zobacz historię zmian".

W przypadku klubów znajduje się on w zakładce Dane piłkarskie -> Klub i drużyny:

W przypadku rozgrywek, edycji oraz meczów znajduje się on w zakładce Dane piłkarskie -> Lista rozgrywek -> wybór odpowiednich rozgrywek:

W przypadku osób znajduje się on w zakładce Dane piłkarskie -> Ludzie -> wybór odpowiedniej osoby:


Aby skontaktować się z autorem zmian i wyjaśnić z nim ewentualne wątpliwości, wystarczy kliknąć w jego avatara, a następnie nacisnąć guzik "Wyślij wiadomość".

Mamy nadzieję, że historia zmian pomoże Wam skutecznie i bezproblemowo zarządzać Waszymi klubami, rozgrywkami i kadrami. Pamiętajcie, że w razie problemów z Użytkownikiem uporczywie zmieniającym prawidłowo dodane informacje, możecie skontaktować się ze wsparciem, klikając zielony guzik "Pomoc techniczna" po prawej stronie ekranu w Panelu Administratora. 

Załóż swoją stronę piłkarską na Futbolowo.pl już teraz!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości