Poznaj nowy układ strony głównej na Futbolowo 2.0

Poznaj nowy układ strony głównej na Futbolowo 2.0

W odpowiedzi na Wasze sugestie oraz po przeanalizowaniu ścieżek, którymi poruszacie się po serwisach stworzonych na Futbolowo 2.0, wprowadziliśmy zmiany dotyczące wyświetlania aktualności na stronach głównych.

Modyfikacje wydają się tylko kosmetyczne, ale na pewno ułatwią przechodzenie pomiędzy newsami. Zmienił się bowiem nie tylko układ, ale i sposób otwierania danej aktualności. Nie trzeba już szukać i celować w ikonkę "Przeczytaj" - aktywnym linkiem jest cały news wyświetlony na stronie głównej - dotyczy to zarówno slidera, jak i pozostałych wiadomości.

Odświeżony slider - do przełączania się pomiędzy newsami służą teraz lepiej widoczne, ustawione blisko siebie kółka. Aktywnym linkiem do rozwinięcia wiadomości jest cały obrazek - nie musisz celować w tytuł:

Pod sliderem wyświetlają się obok siebie trzy kolejne aktualności. Zrezygnowaliśmy z ruchomego elementu, na którym prezentowany był lead. Aktywnym linkiem jest teraz cały obszar (nagłówek, obrazek, lead) - nie trzeba celować w ikonkę "Przeczytaj":

Pozostałe aktualności wyświetlają się w formie tradycyjnej listy. Aktywnym linkiem jest cały obszar: obrazek, nagłówek, a także lead:

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany uprzyjemnią Wam korzystanie ze stron stworzonych na Futbolowo 2.0. Nieustannie zbieramy i analizujemy sugestie, pomysły oraz opinie, tworząc rozwiązania zgodne z Waszymi oczekiwaniami.

Sprawdźcie nowy układ strony głównej. My tymczasem wracamy do prac nad kolejnymi usprawnieniami Futbolowo 2.0. 

Komentarze

Dodaj komentarz
 • Mia Katie napisał
  Nice to visit your blog again after months away. I've been eagerly awaiting this article, and the topic is excellent. Thanks for sharing! https://www.globalattestation.com/qatar-pcc.php

 • Charlie Jone napisał
  Great! The new home page layout is a positive change that will make it easier for users to navigate and access news content. https://fnf2.io/

 • hena leona napisał
  it appears to be an article or blog post about the new homepage layout of https://drive-mad.com Futbolowo 2.0. Futbolowo is a website dedicated to amateur football leagues and matches. The new homepage layout may include updates to the design, user interface, and functionality of the website to improve user experience and engagement.

 • Ansar Ansari napisał
  visite our website https://loanshiksha.in/

 • mphigh yt napisał
  Thanks for sharing, please visit https://mp3high.com for more information.

 • Emma Brown napisał
  I appreciate the effort you put into learning and sharing such good and interesting new information. Thank you so much for that and I will share what I read with my friends. https://tetris-unblocked.co https://krunkergame.co

 • Kayhin music napisał
  Thanks for sharing, I found a lot of good ringtones in here: https://kayhinmusic.com/

 • phuong le napisał
  This interface has very good speed, soft colors and especially users can navigate it easily. I will try this theme for my https://wordlenyt.org/ site.

 • Stefanie Pauce napisał
  Regardless, it's exquisite information. Investigating from gifted music makers is a really fulfilling experience regardless considering the way that they have staff to help with heaps of assessment, changing, etc.
  https://www.officefootballpool.net/

 • kalyl cie napisał
  Poznaj nowy układ strony głównej na https://wafflegame.co Futbolowo 2.0 ... W odpowiedzi na Wasze sugestie oraz po przeanalizowaniu ścieżek, którymi poruszacie się po serwisach

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości