Połącz stronę klubową z portalami społecznościowymi

Zobacz jak w prosty sposób automatycznie przekierować wiadomości do profili na portalach społecznościowych. Dzięki nowej funkcjonalności Futbolowo 2.0 możesz zaoszczędzić czas i znacznie poprawić oglądalność swojej strony.

Bezpośrednie przekierowanie do stron na portalach społecznościowych sprawi, że wszystkie dodawane przez Ciebie wiadomości pojawią się również na Facebooku, Twitterze czy Google+. Nie musisz już ręcznie wklejać linków do aktualności z klubu, by przekazać je swoim fanom. Dzięki połączeniu z portalami społecznościowymi cała operacja zostanie przeprowadzona bez Twojej ingerencji.

Jak połączyć swoją stronę na Futbolowo 2.0 z portalami społecznościowymi?

1. W Panelu Administracyjnym wybierz „Wygląd strony”, a następnie „Portale społecznościowe”.

fb1

2. Kliknij guzik „Połącz się przez Facebook”, by wybrać stronę klubową na Facebooku, którą zarządzasz i zdefiniować przekierowanie.

fb2

W ten sposób każdy news, który opublikujesz, zostanie także umieszczony na facebookowym profilu Twojego klubu w takiej formie:

fb4

Ponadto na stronie pojawią się odnośniki do profili Twojego klubu na portalach społecznościowych.

fb3

Warto skorzystać z tej nowej funkcjonalności, by informacje przekazywać jak najszerszemu gronu odbiorców. Połączenie z portalami społecznościowymi sprawi, że Twoja strona będzie cieszyła się większą popularnością.

Sprawdź sam!