Nowości na Futbolowo.pl

Jak zapewne wielu z Was zauważyło ostatnio na Futbolowo.pl pojawiło się kilka nowości. W dzisiejszym wpisie opiszemy do dokładnie się zmieniło i jakie nowości zostały umieszczone w systemie.

Zdjęcie w kadrze

Dodaliśmy możliwość wgrania zdjęcia grupowego w kadrze.

Własny sklep

Dzięki współpracy z cupsell.pl możecie na swojej stronie umieścić własny sklep z gadżetami klubowymi, które sami zaprojektujecie.

Zarządzać sklepem możecie w zakładce Przegląd -> Sklep

Po skonfigurowaniu Sklepu możecie go umieścić w menu strony.

Zarządzanie prawą kolumną

Dodaliśmy możliwość zarządzania prawą kolumną strony. Możecie zmieniać kolejność, oraz włączać i wyłączać poszczególne elementy prawej kolumny.
Zarządzanie prawą kolumną jest dostępne w zakładce Wygląd strony -> Prawa Kolumna

Szczegółowy informacje o zajętości strony

Od teraz możecie sprawdzić co dokładnie zajmuje miejsce na Twojej stronie. Aby sprawdzić ile miejsca zajmują poszczególne elementy strony, wejdź w zakładkę Plany Abonamentowe i kliknij w link z zajętością miejsca.

W koncie premium dodaliśmy możliwość wgrania własnej favicony. Favicona to ikona, która pojawia się przed adresem w polu adresowym przeglądarki internetowej lub na karcie z otwartą stroną www.

Faviconę możecie wgrać w zakładce Wygląd strony - Ustawienia

W koncie premium w zarządzaniu prawą kolumną dodaliśmy również moduły, których nie ma w koncie standard. Są to moduły:
- własny box tekstowy
- najbliższy mecz (samodzielny moduł)
- ostatni mecz (samodzielny moduł)