Najpopularniejsze strony na Futbolowo 2.0 w lutym

Rosnący ruch na Waszych stronach wskazuje, że piłkarska wiosna coraz bliżej! Zobacz zestawienie najpopularniejszych stron w lutym.

Debiutujący w styczniowym zestawieniu oficjalny serwis LKS Czaniec potrzebował zaledwie kilkudziesięciu dni, by wylądować na szczycie rankingu. Po piętach depcze mu jednak strona klubu Andrespolia Wiśniowa Góra, a w lutym na podium powrócił blog o drużynach z rocznika 2000 na Mazowszu.

Przypominamy, że ranking tworzony jest na podstawie sumy odsłon stron w danym miesiącu.

1. Strona klubu LKS Czaniec (lksczaniec.futbolowo.pl), występującego w III lidze śląsko-opolskiej.

2. Strona klubu Andrespolia Wiśniowa Góra (andrespolia.pl), występującego w Klasie Okręgowej Łódź.

3. Blog o drużynach z rocznika 2000 na Mazowszu (pwarszawar2000.futbolowo.pl).

4. Strona drużyn młodzieżowych klubu KP Gdynia (kpgdynia.com).

5. Strona rozgrywek Nidzicka Liga Halowej Piłki Nożnej (nhlpn.futbolowo.pl).

6. Strona klubu Soła Oświęcim (solarze.futbolowo.pl), występującego w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej.

7. Strona klubu Unia Oświęcim (mkp-uniaoswiecim.futbolowo.pl), występującego w Lidze Okręgowej Małopolska Zachodnia.

8. Strona klubu Akademia Piłkarska Marko-Gol Gdańsk (marko-gol.futbolowo.pl).

9. Strona klubu LKS Ślesin (lks-slesin.futbolowo.pl), występującego w IV lidze wielkopolskiej gr. południowa.

10. Strona klubu CKS Czeladź (1924cksczeladz.futbolowo.pl), występującego w A - Klasie Sosnowiec.

Poczekalnia, czyli 10 kolejnych stron, które nie zmieściły się w głównym rankingu:

11. Strona drużyny młodzików klubu Raków Częstochowa (rakowczestochowa2003.futbolowo.pl), występującej w Lidze Młodzików D2 Częstochowa.

12. Strona klubu Mazur Pisz (mazur1951pisz.futbolowo.pl), występującego w V lidze warmińsko-mazurskiej gr. I.

13. Strona klubu Gwarek Zabrze (gwarekzabrze.eu), występującego w A - Klasie Zabrze.

14. Strona drużyn młodzieżowych klubu Jaguar Gdańsk (jaguargdansk0708.futbolowo.pl).

15. Strona klubu KS Łomianki (kslomianki.futbolowo.pl), występującego w IV lidze mazowieckiej gr. północna.

16. Strona klubu MKS Oława (mksolawa.futbolowo.pl), występującego w III lidze dolnośląsko-lubuskiej.

17. Strona rozgrywek Świebodzicka Amatorska Liga Piłki Halowej (salph.futbolowo.pl).

18. Strona rozgrywek Kołobrzeskie Stowarzyszenie Amatorskiej Piłki Nożnej (ksapn.futbolowo.pl).

19. Strona klubu Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje Mielec (apmielec.futbolowo.pl).

20. Strona klubu Józefovia Józefów (jozefovia.futbolowo.pl), występującego w Lidze Okręgowej Warszawa gr. I.

Administratorom najchętniej odwiedzanych stron serdecznie gratulujemy!

Przypominamy, że na futbolowo.pl/ranking przeglądać można aktualizowany codziennie pełny ranking popularności stron.

Chciałbyś zobaczyć stronę swojego klubu w tym rankingu? Zarejestruj się na Futbolowo.pl i utwórz stronę już teraz!