Najpopularniejsze strony na Futbolowo 2.0 w czerwcu

Które strony na Futbolowo 2.0 były najchętniej odwiedzane w czerwcu? Sprawdź!

1. Strona niwaseniorzy.futbolowo.pl (strona klubu Niwa Nowa Wieś występującego w IV lidze małopolskiej gr. zachód).

2. Strona kpgdynia.futbolowo.pl (strona drużyn młodzieżowych klubu KP Gdynia).

3. Strona lechpoznan03.futbolowo.pl (strona klubu Lech Poznań 03 występującego w lidze Poznań: Orlik E2 gr. mistrzowska).

4. Strona mzks-orleta.futbolowo.pl (strona klubu Orlęta Aleksandrów Kujawski występującego w IV lidze kujawsko-pomorskiej).

5. Strona lysicabodzentyn.futbolowo.pl (strona klubu Łysica Bodzentyn występującego w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej).

6. Strona mksdrawa.futbolowo.pl (strona klubu Drawa Drawsko Pomorskie występującego w III lidze bałtyckiej).

7. Strona lzschocianowice.futbolowo.pl (strona klubu LZS Chocianowice występującego w A-klasie Opole gr. I).

8. Strona kslomianki.futbolowo.pl (strona klubu KS Łomianki występującego w IV lidze mazowieckiej gr. północ).

9. Strona gkptargowekwarszawa.futbolowo.pl (strona drużyn młodzieżowych klubu GKP Targówek).

10. Strona bartoszmajchrzak.futbolowo.pl (strona trenera Bartosza Majchrzaka - szkoleniowca reprezentacji województwa wielkopolskiego oraz klubu Warta Poznań).