Część 4: Korzystanie z funkcji społecznościowych Futbolowo.pl

Część 4: Korzystanie z funkcji społecznościowych Futbolowo.pl

Futbolowo.pl to nie tylko platforma umożliwiająca darmowe tworzenie stron klubów, rozgrywek czy blogów, ale także najszybciej rozwijający się piłkarski serwis społecznościowy. Stań się częścią wielkiej, futbolowej wspólnoty!

Zakładając konto na Futbolowo.pl, otrzymujesz dostęp do ogromnej bazy informacji piłkarskich. W swoim Panelu Administratora możesz nie tylko zarządzać własną stroną, ale także gromadzić aktualności z innych serwisów piłkarskich utworzonych na Futbolowo.pl. Możesz również zawierać znajomości z innymi Użytkownikami, wysyłać im wiadomości oraz prowadzić konwersacje.

Obserwowanie stron

Dodawaj strony do obserwowanych, by zbierać informacje na temat klubów czy rozgrywek, które Cię interesują! Obserwowanie jakiejś strony sprawia, że wszystkie publikowane na niej aktualności, pojawiają się automatycznie na Twoim dashboardzie w Panelu Administratora. Dzięki tej funkcji nie ominie Cię żadna informacja i zawsze będziesz na bieżąco.

Aby dodać stronę do obserwowanych, wejdź w zakładkę Obserwowane i wpisz adres strony, a następnie wybierz ją z listy.

Możesz także kliknąć Dodaj do obserwowanych na górnej belce wybranej strony.

Zawieranie znajomości

Użytkownicy Futbolowo.pl tworzą wielką, piłkarską społeczność. Warto pozostawać w stałym kontakcie, by wymieniać się informacjami, zawierać nowe znajomości czy wyjaśniać nieporozumienia.

Aby wysłać zaproszenie, wejdź w zakładkę Znajomi, wpisz nazwisko poszukiwanego Użytkownika i kliknij guzik „Dodaj znajomego” przy wybranej osobie.

Możesz także wysłać zaproszenie poprzez profil danego Użytkownika. Aby obejrzeć profil Użytkownika, kliknij jego avatar. Możesz go odnaleźć w komentarzach, jako autora jakiegoś wpisu czy w dzienniku zmian Bazy Wiedzy. W profilu Użytkownika zobaczysz strony, które prowadzi, strony, które obserwuje oraz listę znajomych. Każdy z symboli stron czy Użytkowników jest aktywny - po kliknięciu przejdziesz na wybraną stronę lub do wybranego profilu.

Wysyłanie wiadomości

Futbolowo.pl umożliwia wysyłanie wiadomości wewnętrznych oraz prowadzenie konwersacji. To znakomity sposób na rozmowy z osobami, podzielającymi wspólne zainteresowanie piłką nożną. Można również w taki sposób wyjaśniać pojawiające się nieporozumienia czy przekazywać istotne informacje.

Aby nawiązać konwersację, wejdź w zakładkę Wiadomości i kliknij guzik Nowa wiadomość. Następnie wpisz nazwisko Użytkownika i wybierz go z listy. Konwersację możesz prowadzić na każdej stronie w ramach Futbolowo.pl, a więc nie tylko w Panelu Administratora, ale także na stronach klubowych, rozgrywkowych i blogach. Okienko wyświetla się u dołu ekranu.

Gratulacje! Poznałeś już wszystkie najistotniejsze elementy Futbolowo.pl.

W dziale dla początkujących dowiedziałeś się:

W dziale dla średniozaawansowanych nauczyłeś się:

W rozdziale dla zaawansowanych dowiesz się, jak poprawić popularność swojej strony w wyszukiwarkach, a także nauczysz się tworzyć ciekawe teksty internetowe oraz dobrej jakości zdjęcia piłkarskie. Już teraz zapraszamy do lektury!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości