Warto zajrzeć: najświeższe informacje z Bundesligi

Warto zajrzeć: najświeższe informacje z Bundesligi

Bundesliga to jedna z najsilniejszych klas rozgrywkowych na świecie. Miliony kibiców śledzą poczynania Ribery'ego, Neuera, Reusa czy Lewandowskiego. Wśród Użytkowników Futbolowo 2.0 również są osoby pasjonujące się ligą niemiecką, a strona bundesliga-info.futbolowo.pl jest jedną z najpopularniejszych witryn rozgrywkowych.


Na bieżąco uaktualniane wyniki niemieckiej ekstraklasy to nie jedyna zaleta świetnie prowadzonej strony bundesliga-info.futbolowo.pl. Każdego dnia pojawia się na niej przynajmniej kilka ciekawych newsów, które sprawiają, że czytelnicy otrzymują rzetelne kompendium wiedzy o najwyższej klasie rozgrywkowej naszych zachodnich sąsiadów.

Informacje na temat działalności klubów, aktualności dotyczące zawodników, a do tego bieżące wieści o reprezentacji - strona bundesliga-info.futbolowo.pl z pewnością zainteresuje nie tylko kibiców ligi niemieckiej, ale i wszystkich sympatyków piłki nożnej. Polecamy!

Komentarze

Dodaj komentarz
 • Łukasz Korzeniowski napisał
  Dziękuję. Będę się kontaktował przez forum :)

 • Łukasz Korzeniowski napisał
  Chciałem dodać kadrę meczową. Nie wiem, czy można robić to tak jak na 1.0, czuli ukazuje
  się nam lista graczy naszego klubu i ich dodajemy. Jeśli tak się nie da, warto byłoby to wprowadzić. Pozdrawiam

  Administrator Futbolowo.pl napisał
  Obecnie podczas wprowadzania składu meczowego wyszukujemy zawodników spośród wszystkich dodanych do Bazy Wiedzy. Wkrótce wdrożymy taki sposób wprowadzania graczy, o jakim wspomniałeś - będziemy wybierać spośród piłkarzy przypisanych do kadry danej drużyny.

  Na przyszłość - propozycje prosimy zgłaszać w odpowiednim wątku na forum, które znajduje się pod adresem http://pomoc.futbolowo.pl
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości