Statysyki odwiedzin, rozgrywki turniejowe i inne nowości

Dawno nie pisaliśmy o nowych funkcjach, a doszło sporo nowych rzeczy. W tym wpisie pokrótce przedstawimy najważniejsze nowości w Futbolowo 2.0.

1. Statystyki odwiedzin strony

Dzięki współpracy z firmą Gemius, przygotowaliśmy całkowicie nowe statystyki strony, które w rzetelny sposób przedstawiają ruch na Waszych stronach. Aby sprawdzić statystyki strony należy wejść w zakładkę Przegląd -> Statystyki Strony.

Konto premium Futbolowo 2.0 posiada bardziej rozbudowane statystyki.

2. Rozgrywki turniejowe

Dodaliśmy możliwość tworzenia rozgrywek turniejowych składających się z dwóch faz (fazy grupowej oraz fazy play off). Idealnym przykładem tego typu rozgrywek jest Liga Mistrzów, gdzie najpierw drużyny rywalizowały w ośmiu grupach, następnie przystąpiły do fazy pucharowej. Możecie teraz na swoich stronach prezentować swoje lokalne rozgrywki turniejowe, w których z pewnością Wasze kluby biorą udział. Wybór rodzaju rozgrywek jest możliwy w trakcie dodawania nowej edycji rozgrywek.

3. Rozgrywki pucharowe

Kolejnym rodzajem rozgrywek są rozgrywki pucharowe. Wreszcie możecie w systemie dodać rozgrywki okręgowych edycji Pucharu Polski. Wybór rodzaju rozgrywek jest możliwy w trakcie dodawania nowej edycji rozgrywek.

4. Automatycznie publikowanie newsów na facebookowym fanpage’u

W zakładce Wygląd strony -> Portale społecznościowe dodaliśmy opcję powiązania strony ze swoim kontem na Facebooku oraz prowadzonym fanpage’u. Dzięki takiemu powiązaniu każdy news publikowany na stronie jest automatycznie publikowany na Facebooku.

5. Kategorie newsów

W aktualnościach dodaliśmy możliwość przypisania kategorii do newsa, dzięki temu możesz pogrupować swoje newsy w kategorie i w zakładce menu strony stworzyć odrębne zakładki np. newsy o seniorach, newsy o juniorach.

Oprócz głównych funkcji poprawiliśmy sporo drobnych błędów i nieścisłości.

Co mamy w planach na najbliższą przyszłość?

1. Modyfikacja systemu komentarzy na stronach klubowych

Dodajemy możliwość komentowania dla niezalogowanych Użytkowników oraz opcję odpowiadania na konkretny komentarz.

2. Modyfikacja sposobu wyświetlania publicznych informacji o Uzytkownikach i administratorach

Damy możliwość wyboru czy chcesz występować na Futbolowo.pl pod swoim imieniem i nazwiskiem, czy też pod dowolnym pseudonimem

3. Zmiany hokejowe

Zmiany hokejowe, czyli wiele zmian jednego zawodnika w jednym meczu. Zmiany hokejowe są częste w rozgrywkach młodzieżowych oraz turniejowych.

4. Dodatkowy sposób przeliczenia tabeli

Dotychczas jedyną możliwością sortowania tabeli było sortowanie po meczu bezpośrednim w przypadku równej ilości punktów. Dodamy możliwość wybrana bilansu bramkowego jako ważniejszego kryterium ustalania pozycji.

5. Bramki samobójcze

Możliwość zaznaczenia, że zdobyta bramka była samobójczym trafieniem.

6. Walkowery

Możliwość zaznaczenia walkowerów, w tym walkowera obustronnego.

7. Karne

Możliwość zaznaczenia, że bramka padła z rzutu karnego.

Dziękujemy za Wasze wsparcie, uwagi oraz propozycje zmian i liczymy na dalszą owocną współpracę. :)