Sprawdź zmiany hokejowe, listę meczów towarzyskich i inne nowości

Sprawdź zmiany hokejowe, listę meczów towarzyskich i inne nowości

Przygotowaliśmy dla Was kilka nowości i poprawek, o które prosiliście w swoich zgłoszeniach. Dodaliśmy między innymi listę meczów towarzyskich, a także zmiany hokejowe. Zobacz!


Zmiany hokejowe

W młodzieżowej oraz amatorskiej piłce nożnej często mamy do czynienia z tak zwanymi zmianami hokejowymi. Od teraz możecie je zaprezentować na swoich stronach!

Rodzaj zmian możesz wybrać podczas tworzenia edycji rozgrywek:

Wybranie zmian hokejowych w ustawieniach danego sezonu zmodyfikuje nieco widok, w którym wprowadzisz roszady w składzie meczowym. Należy wybrać zawodników rezerwowych, którzy wzięli udział w meczu i wpisać ręcznie ich czas gry, który zostanie dodany do statystyk.


Lista meczów towarzyskich

Dodaliśmy również spis wszystkich sparingów wprowadzonych za pomocą wbudowanego modułu "Mecze towarzyskie". W terminarzu możecie teraz wybrać odpowiednią pozycję i sięgnąć do archiwum. Dzięki temu nie musicie już tworzyć osobnych rozgrywek dla meczów sparingowych - systemowy moduł sparingów jest w pełni funkcjonalny.


Monitorowanie zajętości przestrzeni dyskowej

Kolejną dodaną funkcją jest wskaźnik, dzięki któremu możecie sprawdzić i na bieżąco monitorować ilość zajętego przez Waszą stronę miejsca. Znajdziecie go w zakładce Przegląd -> Plan abonamentowy.

Przypominamy o wyczyszczeniu sobie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki przed wypróbowaniem nowych funkcji!

Mamy nadzieję, że wprowadzone usprawnienia uprzyjemnią Wam korzystanie z Futbolowo.pl. Cały czas zbieramy od Was kolejne opinie i propozycje, za które serdecznie dziękujemy!

Komentarze

Dodaj komentarz
  • Administrator napisał
    Z tego, co widzę to w trwających rozgrywkach, nie mogę wyedytować zmian tradycyjnych na hokejowe. Nawet po wyczyszczeniu cache. Proszę o wskazówkę, ponieważ tworzenie od nowa sezonu rozgrywek mija się z celem w perspektywie praktycznie całej rozegranej rundy jesiennej.

    Administrator Futbolowo.pl napisał
    Edytowanie rodzaju zmian w założonej już edycji rozgrywek nie jest możliwe. Aby ustawić zmiany hokejowe, należy niestety utworzyć edycję na nowo.
  • am.gwiazda2000 napisał
    Świetnie tylko tak dalej ... !

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości