Sprawdź ulepszone zarządzanie zawodnikami, nową stronę główną i wiele innych

Dodatkowe szablony kolorystyczne, odświeżona strona główna Futbolowo.pl oraz usprawnione zarządzanie kadrą i składem meczowym. Oto nowości, które wprowadziliśmy wraz z ostatnią aktualizacją systemu.

Ulepszone zarządzanie kadrą

Informowaliście nas wielokrotnie, że zastosowany system automatycznego przypisywania pozycji zawodnikom na podstawie składu meczowego nie jest najlepszym rozwiązaniem. Dlatego postanowiliśmy zmienić tę funkcję - od teraz możecie ustalać pozycje graczy odgórnie w zakładce Dane piłkarskie -> Ludzie (podobnie role członków sztabu szkoleniowego). Dana osoba może pełnić różne funkcje, więc nie ma ograniczenia liczby zaznaczonych ról.

Dotychczas kadry swoich drużyn definiowaliście osobno dla każdych rozgrywek oraz sezonów. Od teraz jeden zespół powiązany będzie z jednym sezonem - bez niepotrzebnego podziału na poszczególne rozgrywki.

Ulepszone zarządzanie składem meczowym

Na podstawie Waszych zgłoszeń zmodyfikowaliśmy również system dodawania graczy do składu meczowego. Od teraz wybierać możecie tylko spośród zawodników przypisanych do kadry danej drużyny w danym sezonie. Na pewno ułatwi to i przyspieszy Waszą pracę.

Nowa strona główna

Na nową stronę główną Futbolowo.pl warto zaglądać nie tylko po to, by zalogować się do systemu. Całkowicie ją zmodernizowaliśmy, dodając trzy nowe elementy:

1. Wyszukiwarkę klubów:

Wpisz nazwę klubu, by odnaleźć go w Bazie Wiedzy wraz ze wszystkimi jego stronami.

2. Aktualności z klubów:

Śledź na bieżąco aktualności dodawane przez Administratorów stron na Futbolowo.pl.

3. Ranking stron:

Sprawdź bieżącą klasyfikację dwudziestu najchętniej odwiedzanych stron. Ranking generowany jest codziennie na podstawie liczby odsłon za okres 30 poprzednich dni.

Nowe szablony kolorystyczne

Na podstawie Waszych głosów, które zebraliśmy w specjalnej ankiecie, wyłoniliśmy trzy najbardziej oczekiwane warianty - czarno-zielony, żółto-niebieski i niebiesko-czerwony. Z ostatnią aktualizacją oddajemy w Wasze ręce pierwszy z nich - czarno-zielony. Na żółto-niebieski i niebiesko-czerwony musicie niestety jeszcze trochę poczekać.
W ramach drobnego bonusu dodaliśmy także uniwersalny szablon biało-czarny, który na pewno dla wielu z Was będzie użyteczny.

Aby zmienić szablon swojej strony, wejdź w zakładkę Wygląd strony -> Ustawienia strony.

Pamiętajcie o wyczyszczeniu sobie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki!

Mamy nadzieję, że wprowadzone nowości przypadną Wam do gustu. My tymczasem wracamy do pracy nad kolejnymi usprawnieniami Futbolowo.pl!