Przenieś swoją stronę piłkarską na wyższy poziom!

Jesteś administratorem strony na Futbolowo 1.0? Przerwa w rozgrywkach to znakomity moment, by poznać nową wersję systemu. Sprawdź!

Runda jesienna już się zakończyła, ale nie zapadaj w zimowy sen! Właśnie teraz warto rozpocząć korzystanie z nowej wersji Futbolowo.pl. Finisz ligowych zmagań to doskonała okazja do spokojnego uruchomienia odświeżonej strony.

Futbolowo 2.0 to:

  • zupełnie odmieniony, nowoczesny wygląd,
  • 3 rodzaje stron: strony dla klubów, strony dla rozgrywek, blogi,
  • dostęp do ogromnych zasobów piłkarskiej Bazy Wiedzy,
  • funkcje społecznościowe - dodawaj ulubione strony do obserwowanych, zapraszaj znajomych i kontaktuj się z innymi fanami futbolu,
  • wersja mobilna - przeglądaj strony na Futbolowo.pl gdzie tylko chcesz!


Jak przenieść swoją stronę na wyższy poziom?

1. Załóż konto w nowym systemie. W tym celu wejdź na Futbolowo.pl i kliknij guzik Zacznij już teraz!


2. Utwórz nową stronę.


3. Część danych pojawi się automatycznie (pochodzą ze współtworzonej przez wszystkich Użytkowników piłkarskiej Bazy Wiedzy). Uzupełnij najpotrzebniejsze informacje ze starej strony (np. aktualności i galerie zdjęć).


4. Gdy będziesz gotowy, zgłoś nam chęć przepięcia adresu. Nowa strona przejmie adres starej, a stara pozostanie dostępna z literą "s" w domenie (np. twojastrona.s.futbolowo.pl). Wejdź na pomoc.futbolowo.pl i wyślij nowe zgłoszenie lub kliknij zielony guzik "Pomoc techniczna" w Panelu Administratora.

Zobacz krótki video poradnik dotyczący zakładania nowej strony:

Aby dowiedzieć się więcej na temat korzystania z nowej wersji systemu, zapoznaj się z Poradnikiem dla Użytkowników. Opisaliśmy tam wszystkie możliwości Futbolowo 2.0.

Zobacz kilka przykładowych stron utworzonych na Futbolowo 2.0:

Skorzystaj z przerwy w rozgrywkach i przenieś swoją stronę piłkarską na wyższy poziom!