Przenieś swoją stronę piłkarską na wyższy poziom!

Jesteś administratorem strony na Futbolowo 1.0? Przerwa w rozgrywkach to znakomity moment, by poznać nową wersję systemu. Sprawdź!

Runda jesienna już się zakończyła, ale nie zapadaj w zimowy sen! Właśnie teraz warto rozpocząć korzystanie z nowej wersji Futbolowo.pl. Finisz ligowych zmagań to doskonała okazja do spokojnego uruchomienia odświeżonej strony.

Futbolowo 2.0 to:

• zupełnie odmieniony, nowoczesny wygląd,
  • 3 rodzaje stron: strony dla klubów, strony dla rozgrywek, blogi,
  • dostęp do ogromnych zasobów piłkarskiej Bazy Wiedzy,
  • funkcje społecznościowe - dodawaj ulubione strony do obserwowanych, zapraszaj znajomych i kontaktuj się z innymi fanami futbolu,
  • wersja mobilna - przeglądaj strony na Futbolowo.pl gdzie tylko chcesz!

Jak przenieść swoją stronę na wyższy poziom?

1. Załóż konto w nowym systemie. W tym celu wejdź na Futbolowo.pl i kliknij guzik Zacznij już teraz!

2. Utwórz nową stronę.

3. Część danych pojawi się automatycznie (pochodzą ze współtworzonej przez wszystkich Użytkowników piłkarskiej Bazy Wiedzy). Uzupełnij najpotrzebniejsze informacje ze starej strony (np. aktualności i galerie zdjęć).

4. Gdy będziesz gotowy, zgłoś nam chęć przepięcia adresu. Nowa strona przejmie adres starej, a stara pozostanie dostępna z literą "s" w domenie (np. twojastrona.s.futbolowo.pl). Wejdź na pomoc.futbolowo.pl i wyślij nowe zgłoszenie lub kliknij zielony guzik "Pomoc techniczna" w Panelu Administratora.

Zobacz krótki video poradnik dotyczący zakładania nowej strony:

Aby dowiedzieć się więcej na temat korzystania z nowej wersji systemu, zapoznaj się z Poradnikiem dla Użytkowników. Opisaliśmy tam wszystkie możliwości Futbolowo 2.0.

Zobacz kilka przykładowych stron utworzonych na Futbolowo 2.0:

Skorzystaj z przerwy w rozgrywkach i przenieś swoją stronę piłkarską na wyższy poziom!

• Czwórka Wspaniałych LTP napisał
    CZY jest możliwosc importu statystyk z futbolowo 1.0 na 2.0? Szkoda tracić tyle odsłon tylko dlatego, że zmienia się skrypt

• Justyna Kwiatkowska napisał
    Dziękuję :)

• Justyna Kwiatkowska napisał
    Dzień dobry. Nie mogę dodawać nowych galerii. Wyskakuje mi komunikat, że nie ma już miejsca na dysku strony i żebym usunęła zdjęcia. Zgodnie z komunikatem usunęłam bardzo dużą ilość zdjęć (nie galerii). Wydawało mi się, że miejsce na dysku powinno się zrobić ale nie. Nadal nie mogę dodać nawet jednego zdjęcia. Proszę o pomoc :)

Cześć. Zgłoś się bezpośrednio do wsparcia - zielony guzik "Pomoc techniczna" po prawej stronie ekranu w Panelu Administratora. W taki sposób najszybciej będziemy mogli zlokalizować problem i go rozwiązać.
  • Polonia 2005 napisał
    No i przeniosłem swoją stronę piłkarską na wyższy poziom tak jak to ładnie reklamujecie, ten poziom to chyba jest wysoki ale tylko w oczach osób odpowiedzialnych za futbolowo2.0. Co z tego jak jest ładniej ale cała reszta jest skopana, dlaczego uporczywie na środku artykułu wskakuje reklama gry Battlefield Hardline cały artykuł się rozjeżdża i wygląda już nie powiem jak co bo dzieci mogą to czytać. Dlaczego edytor tekstu jest tak ubogi i mały, 10 lat temu były lepsze, ludzie zróbcie taki jak był przynajmniej w wersji 1.0, to jest jakaś paranoja ze nie mogę decydować o wielkości liter i o kolorze liter jaki chcę użyć. Podstawowe informacje na takim portalu to treść pisana a wielu ludzi którzy to czytają mają problem ze zrozumieniem podstawowego zdania więc trzeba im pisać większymi literami w dodatku na czerwono żeby dobrze widzieli. Po co w każdym artykule który chce zamieścić jestem zmuszony do beznadziejnego zdjęcia które nic nie wnosi, każdy musi mieć wybór czy ma być zdjęcie czy nie. Nie róbcie z tego portalu Windowsa z okienkami dla ludzi niedorozwiniętych.

Kwestię reklam poruszaliśmy już kilkakrotnie - media internetowe bez reklam nie mogą istnieć. Reklama wyświetla się po to, byś mógł bezpłatnie korzystać z Futbolowo.pl - gdyby tej reklamy nie było, nie miałbyś możliwości bezpłatnego założenia i prowadzenia strony klubowej.
    Jeżeli są one dla Ciebie nie do zniesienia, możesz skorzystać z planu abonamentowego Standard. Jednym z jego elementów jest brak reklam (po szczegóły zapraszamy do zakładki Przegląd -> Plan abonamentowy w Panelu Admina).
    Co do opcji dostępnych w edytorze i związanych z formatowaniem tekstu - są one ograniczone w stosunku do starej wersji systemu w trosce o estetykę stron. Niestety pełna dowolność modyfikacji tekstu sprawiała, że na Futbolowo 1.0 powstawały wizualne "potworki".
    Jeśli chodzi o zdjęcia przy artykułach - sam trafnie stwierdziłeś, że przeciętni odbiorcy treści w Internecie potrzebują bardziej urozmaiconych przekazów. Dlatego obrazki, grafiki, zdjęcia są nieodłącznym elementem każdego nowoczesnego portalu - także strony piłkarskiej na Futbolowo.pl.
    Na swojej stronie piszesz o kłopotach związanych z przypisaniem grup wiekowych do poszczególnych rozgrywek - napisz do wsparcia (zielony guzik "Pomoc techniczna" po prawej stronie ekranu w Panelu Admina) - wyjaśnimy problem i uporządkujemy dane.
  • Łukasz Korzeniowski napisał
    Wiadomo już kiedy wyłączycie Futbolowo 1.0?

W najbliższym czasie nie planujemy wyłączenia starej wersji Futbolowo. Na pewno poinformujemy Was o tym z odpowiednim wyprzedzeniem.