Nowy system nazewnictwa drużyn, tańsze konto premium, licznik odsłon aktualności i inne

Nowy system nazewnictwa drużyn, tańsze konto premium, licznik odsłon aktualności i inne

Przygotowaliśmy kilka nowości, które pozytywnie wpłyną na uporządkowanie danych na Waszych stronach piłkarskich i pozwolą monitorować popularność publikowanych newsów. Zobacz!

Ulepszony system nazewnictwa drużyn w obrębie klubu

Jak wiecie, do katalogowania zespołów używamy trzech elementów:

  • nazwa klubu
  • nazwa drużyny w obrębie klubu (np. A1 Junior starszy, E2 Orlik młodszy itd.)
  • kategoria wiekowa (np. U18, U10 itd.)

Dotychczas wielu z Was miało kłopot z poprawnym określeniem nazwy drużyny w obrębie klubu, co powodowało spory bałagan w Bazie Wiedzy. Od teraz nazwę drużyny możecie wybierać spośród z góry zdefiniowanych opcji, które usystematyzowaliśmy zgodnie ze standardem PZPN oraz UEFA.

Co z nazwami wprowadzonymi dotychczas? Rozpoczęliśmy proces ich standaryzacji, ale z uwagi na ogromną ilość danych, na pewno potrwa to jeszcze co najmniej kilka tygodni.

Co z nazwami niestandardowymi? Podczas dodawania drużyny możecie wybrać kategorię "Inne" i samodzielnie określić dowolną nazwę.

Dzięki tej poprawce rozwiązaliśmy także problem drugich drużyn i zespołów rezerw. Dotychczas ich nazwy w terminarzach i tabelach wyświetlały się bez żadnego wyróżnienia, co było bardzo nieczytelne. Od teraz, wybierając drugą drużynę w danej kategorii wiekowej, wyświetlała się będzie z symbolem "II" (trzecia drużyna z "III"). W ten sposób znacznie łatwiej uzupełnicie terminarze rozgrywek, w których występuje więcej zespołów tego samego klubu. Dzięki temu także nie będzie już konieczności dublownia klubów w Bazie Wiedzy, by dodać drugie i trzecie drużyny.


Nowa strona główna w wersji mobilnej

Nie możecie rozstać się ze swoimi smartfonami? Jeśli tak, to znakomicie, bo uruchomiliśmy nową wersję strony głównej Futbolowo.pl dedykowanej właśnie smartfonom. Możecie na niej wygodnie przeglądać najnowsze aktualności ze wszystkich stron na Futbolowo.pl, a także korzystać z wyszukiwarki.

Aby wyszukać stronę jakiegoś klubu lub rozgrywek, kliknij ikonkę lupki na górnym pasku:

Po wpisaniu nazwy wyświetlą się odnośniki do wszystkich dostępnych stron:


Plan abonamentowy Plus

Dla tych, którzy uważają, że darmowa wersja Futbolowo.pl zawiera mało funkcjonalności, przygotowaliśmy nowe, tańsze konto premium. Plan abonamentowy Plus za 10 zł miesięcznie zawiera wszystkie funkcjonalności planu abonamentowego Standard, poza brakiem reklam i możliwością dodania własnej domeny.

Aby wybrać plan abonamentowy Plus, wejdź w Przegląd -> Plan abonamentowy.

Skorzystaj z atrakcyjnych rabatów:

  • przy opłaceniu konta na co najmniej 3 miesiące - 5%
  • przy opłaceniu konta na co najmniej 6 miesięcy - 10%
  • przy opłaceniu konta na 12 miesięcy - 15%

Nowe funkcjonalności dostępne w planie abonamentowym Plus będą sukcesywnie dodawane. Już w tej aktualizacji wprowadziliśmy nową opcję, w o której piszemy poniżej.


Licznik odsłon aktualności (dla stron premium Plus oraz Standard)

Kolejną nową funkcjonalnością jest licznik odsłon newsów, o którym bardzo często pisaliście w swoich propozycjach rozwoju Futbolowo 2.0.

Popularność swoich aktualności możecie sprawdzać w zakładce Zarządzanie treściami -> Aktualności (liczba odsłon aktualizowana jest co 4 godziny). Funkcjonalność dostępna jest dla stron z opłaconym planem abonamentowym Plus lub Standard.

Poza wspomnianymi nowościami wprowadziliśmy także wiele poprawek, które zgłaszaliście nam w ostatnich tygodniach.

Przypominamy o konieczności wyczyszczenia sobie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki przed sprawdzaniem nowości i poprawek!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości