Nowe szaty dla Waszych stron piłkarskich

Mamy dla Was kolejną porcję nowości. Tym razem dodaliśmy długo wyczekiwane szablony kolorystyczne, które zmienią oblicze Waszych stron. Zobacz!

Na podstawie wyników ankiety, którą przeprowadziliśmy jakiś czas temu, wyłonione zostały trzy najbardziej potrzebne szablony:

• zielono-czarny
  • niebiesko-żółty

Tej pierwszej kombinacji możecie używać już od kilku tygodni, a w ramach bonusu dodaliśmy także szablon biało-czarny. Teraz kompletujemy zestaw nowych wariantów, udostępniając Wam pozostałe dwie opcje.

Macie więc teraz do wyboru osiem szablonów:

• biało-czerwony
  • biało-zielony
  • biało-niebieski
  • biało-czarny
  • czarno-żółty
  • czarno-zielony
  • niebiesko-żółty

Tak prezentują się dwa nowe warianty kolorystyczne:

Aby sprawdzić nowe szablony, wejdź w Wygląd strony -> Ustawienia

Mamy nadzieję, że nowe warianty kolorystyczne przypadną Wam do gustu i będziecie z nich chętnie korzystać. Pamiętajcie o wyczyszczeniu sobie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki przed testowaniem nowych funkcjonalności!

• administrator napisał
    Czy czerwono-czarny lub czarno-czerwony zestaw jest przewidziany ?

• Piotr Jakóbisiak napisał
    Boże bez przesady wszystko było ok a teraz nie mam rozgrywek swoich trampkarzy bo ktoś usunął u siebie to ja u siebie już nie mam :/ to się robi porażką

Spokojnie - jeżeli rozgrywki zostały dodane prawidłowo, to na pewno są w bazie. Skontaktuj się ze wsparciem (zielony guzik "Pomoc techniczna" po prawej stronie ekranu w Panelu Administratora) - sprawdzimy problem.
    Piotr Jakóbisiak napisał
    Dzięki. Ale to jest nie dobre że jak ktoś zmienia u siebie to zmienia się u każdego kto ma te rozgrywki. Fajnie może jest jak wynik ktoś wpiszę bo już nie trzeba wpisywać najwyżej
    Piotr Jakóbisiak napisał
    Ale dodaje terminarz jest jak wchodzę do niego z powrotem go nie ma
    Prosimy o kontakt ze wsparciem - zielony guzik "Pomoc techniczna" po prawej stronie ekranu w Panelu Administratora. W taki sposób najszybciej będziemy mogli znaleźć ewentualną usterkę i ją naprawić.
  • Administrator napisał
    A jakie dokładnie te nowości będą?

Wkrótce dodamy między innymi shoutbox oraz pełny ranking stron dostępny dla zalogowanych i niezalogowanych Użytkowników.
  • Administrator napisał
    Z tą relacją live była mowa że wprowadzicie to też bardzo by się przydało

Obecnie pracujemy nad innymi funkcjonalnościami. Nie jest jednak wykluczone, że w dalszej przyszłości pojawi się też taka opcja.
  • Administrator napisał
    Kiedy coś nowego zostanie wprowadzone? I tak mniej więcej termin

Kilku nowości możecie spodziewać się w przeciągu najbliższych tygodni.
  • Bartek Braciszewski napisał
    a jakie nowości planujecie w najbliższym czasie?

Obecnie pracujemy między innymi nad shoutboksem, rozszerzonymi statystykami przedmeczowymi, a także systemową obsługą wycofania się drużyny w trakcie trwania rozgrywek. Niedługo pojawi się także kompletny ranking popularności stron, który będzie można przeglądać zarówno na stronie głównej Futbolowo.pl, jak i w Panelu Administratora.
    Bartek Braciszewski napisał
    rozumiem. A możecie już zacząć pracę na ligą typerów, żeby na nowy sezon było to już w 100% gotowe? I przydałaby się wersja kolorystyczna czerwona-czarna.oczywiście mi by się przydała nie wiem jak innym :)
    Wiemy, że Liga Typerów jest opcją, na którą czeka wielu Użytkowników Futbolowo.pl i na pewno przygotujemy taką funkcjonalność w przyszłości. W tym momencie nie możemy jednak obiecać konkretnego terminu.
    Jeśli chodzi o nowe szablony, to przed ich utworzeniem przeprowadzimy ankietę (podobnie, jak ostatnio), byście sami mogli wybrać, które warianty są najbardziej oczekiwane.
  • admin napisał
    będzie wprowadzona szata pomarańczowo-czarna ?

Póki co nie planujemy dodawania nowych szablonów, ale nie jest wykluczone, że w przyszłości pojawi się też taki wariant.