Marka TrainerPRO pomaga Trenerom i Klubom!

Marka TrainerPRO pomaga Trenerom i Klubom!

Z dużym zadowoleniem informujemy o powstaniu piłkarskiej agencji analityczno-doradczej, noszącej nazwę TrainerPRO. Nowatorski pomysł oraz kompleksowość działań powodują, że ten nowy projekt jest unikatowy nawet w skali europejskiej. Serwis „Futbolowo.pl” od pierwszego dnia jest oficjalnym Partnerem nowego projektu.

Marka TrainerPRO zamierza sukcesywnie zmieniać polską piłkę nożną. Postawiła sobie za cel pomoc w wielostopniowym rozwoju Trenerów, wsparcie procesu profesjonalizacji Klubów oraz doprowadzanie do sytuacji, w której Trenerzy o określonej charakterystyce będą trafiali do Klubów, poszukujących szkoleniowców idealnie dopasowanych względem wypracowanego profilu. Do realizacji postawionych założeń prowadzi współpraca agencji z Trenerami oraz Klubami.

Ogromną zaletę marki TrainerPRO stanowi szeroka dostępność oferty. Teoretycznie każdy szkoleniowiec może skorzystać z usług agencji w kierunku ukształtowania zapatrywań piłkarskich, rozwoju wiedzy merytorycznej, zdefiniowania warsztatu szkoleniowego, wyznaczenia profilu trenerskiego oraz ścieżki kariery, jak również przygotowania fachowych narzędzi autoprezentacji. Warto zarejestrować się w bazie danych marki TrainerPRO, by poprawić jakość pracy szkoleniowej i dać sobie szansę na dotarcie do odpowiedniego Klubu.

Agencja TrainerPRO zaprasza do kooperacji wszystkie Kluby od Ekstraklasy do IV ligi. Ogromny atut oferty to jej elastyczność. Można czerpać korzyści z kompletu świadczeń, wybrać kilka punktów lub zdecydować się tylko na jedną usługę. W dowolnym momencie istnieje możliwość podjęcia szerszej współpracy. Profesjonalizacja Klubów jest bardzo złożonym zagadnieniem, dlatego marka TrainerPRO proponuje liczne warianty współpracy. Wypracowanie Profilu Klubu oraz Profilu Trenera, budowa struktur klubowych (pionu sportowego), polecanie Trenera pasującego do szczegółowej koncepcji, Scouting Trenerów, przygotowanie dokumentów aplikacyjnych czy scenariusza rozmowy ze szkoleniowcem, analiza Taktyczna i personalna – szczegółowość tematyczną należy określić jako imponującą.

Pomysłodawcą, Założycielem oraz Osobą Zarządzającą marką TrainerPRO jest Marcin Gabor. Znający futbol z wielu perspektyw. Trener i analityk taktyczny, od 2010 roku prowadzi niestandardowe warsztaty piłkarskie pod hasłem „Piłka nożna – poznaj ją od nowa”. W 2008 roku powołał do życia agencję analityczno-scoutingową, ScoutingPRO. Współpracował też z klubami niemieckimi w roli analityka oraz scouta. Zapisał także dziennikarską kartę, pełniąc funkcję zastępcy redaktora naczelnego tygodnika „Tylko Piłka”, czy komentując mecze Bundesligi w stacji Sportklub.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej witryny agencji pod adresem www.trainerpro.pl, jak również strony w portalu społecznościowym Facebook: https://www.facebook.com/AgencjaTrainerPRO.

Ze względu na partnerstwo z TrainerPRO, każde zgłoszenie z dopiskiem „Futbolowo.pl” pozwala skorzystać z rabatu 20% na wszystkie usługi z portfolio agencji analityczno-doradczej. Promocja trwa do końca 2014 roku!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości