Komunikuj się z innymi na Futbolowo.pl!

W ramach rozszerzania funkcji społecznościowych Futbolowo.pl udostępniliśmy Wam możliwość prowadzenia konwersacji z innymi Użytkownikami.

Dzięki tej nowej funkcjonalności możecie bezpośrednio skontaktować się ze wszystkimi administratorami stron na Futbolowo.pl i innymi zarejestrowanymi w naszym serwisie osobami.

To znakomity sposób na dotarcie do ludzi, podzielających zainteresowanie piłką nożną i poszerzanie swoich znajomości! Dzięki konwersacjom wewnętrznym można także wyjaśniać pojawiające się nieporozumienia czy przekazywać istotne informacje.

Rozmowę możesz nawiązać na dwa proste sposoby:

1. Poprzez Panel Administratora:

Wejdź w zakładkę "Wiadomości", klikając odnośnik w kolumnie po lewej stronie:

Kliknij zielony guzik "Nowa wiadomość":

Odszukaj Użytkownika, z którym chcesz porozmawiać:

2. Poprzez profil Użytkownika

Kliknij avatar Użytkownika (np. w komentarzu albo przy informacji o autorze aktualności):

Kliknij guzik "Wyślij wiadomość":

Możesz skorzystać również z odnośnika w postaci symbolu "chmurek", który po zalogowaniu jest dostępny na górnej belce każdej strony na Futbolowo.pl:


Konwersacje z Użytkownikami przeprowadzasz w okienku, które zostanie przypięte do dolnej krawędzi przeglądarki. Będzie ono dostępne zarówno w Panelu Administratora, jak i na każdej stronie utworzonej na Futbolowo.pl.

Zachęcamy do przetestowania konwersacji wewnętrznych i przypominamy o pozostałych funkcjach społecznościowych Futbolowo.pl: zawieraniu znajomości i obserwowaniu ulubionych stron.

ZOBACZ: Korzystanie z funkcji społecznościowych Futbolowo.pl