Darmowe konto premium pod choinkę i życzenia świąteczne od Futbolowo.pl

Składamy Wam najserdeczniejsze życzenia spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia.
Niech odbędą się w rodzinnej i ciepłej atmosferze, a nadchodzący Nowy Rok okaże się dla Was pasmem samych sukcesów - piłkarskich i nie tylko.

Jednak życzenia to nie wszystko, bo przygotowaliśmy dla Was również świąteczny upominek - dwa tygodnie darmowego konta premium!

Aby odebrać prezent kliknij w ten link, zaloguj się jako administrator strony (a jeżeli jej nie masz - załóż ją, to najlepszy moment!).

A co, jeśli już masz wykupione konto premium? Nie będziesz pokrzywdzony - okres abonamentowy zostanie bezpłatnie wydłużony o kolejne 14 dni.

Plan "Pod Choinkę" dostępny jest od 23 grudnia do 17 stycznia. Sam zadecyduj, kiedy odbierzesz swój prezent i rozpoczniesz korzystanie z 14 darmowych dni konta premium.

Chcielibyśmy też podziękować Wam za zaangażowanie i wspólną pracę przy tworzeniu piłkarskiej Bazy Wiedzy.Na dzień dzisiejszy Baza Wiedzy to:

- 75.751 zawodników,
- 12.078 klubów sportowych,
- 2227 rozgrywek.

Bardzo Wam za to dziękujemy i życzymy Wam oraz sobie, aby kolejny rok nie zmniejszył tempa powiększania się naszej internetowej encyklopedii polskiego (i nie tylko!) futbolu.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzy
Zespół Futbolowo.pl