Zobacz, jak edytować wynik meczu (VIDEO)

Zobacz, jak edytować wynik meczu (VIDEO)

Otrzymujemy wiele zgłoszeń dotyczących usunięcia meczu z powodu błędnie wpisanego wyniku. Tymczasem wcale nie trzeba usuwać takiego spotkania - możesz edytować rezultat samodzielnie. Sprawdź, jak to zrobić!

Tworząc Futbolowo 2.0, chcemy dać Wam jak najwięcej swobody w dodawaniu oraz wykorzystywaniu danych dotyczących rozmaitych rozgrywek, klubów, zawodników, a także meczów. Z uwagi na bezpieczeństwo wprowadzonych informacji nie wszystkie operacje można wykonywać samodzielnie, ale edytować błędnie dodane wyniki - jak najbardziej!

Zobacz, jak edytować wynik meczu (włącz rozdzielczość 720p):

Mamy nadzieję, że rozwialiśmy wątpliwości związane ze zmianą wyniku meczu. W razie jakichkolwiek kłopotów z obsługą Futbolowo 2.0 zapraszamy do Centrum Pomocy Futbolowo.pl, gdzie umieściliśmy opisy wszystkich funkcji dostępnych w naszym systemie.

Komentarze

Dodaj komentarz
 • Piotr Kalita napisał
  Czy można też zmieniać drużyny bo u mnie są zaległości na 2 kolejki .

  Administrator Futbolowo.pl napisał
  Proszę skontaktować się ze wsparciem (zielony guzik "Pomoc techniczna" po prawej stronie ekranu w Panelu Administratora) i sprecyzować problem.
 • Kuba Marczak napisał
  mam problem ponieważ wpisałem wynik meczu 11 kolejki a jest dopiero 7 i 4 druzyny mi sie podwoily co mam zrobic?

  Administrator Futbolowo.pl napisał
  Sprawdzamy problem. Na przyszłość - prosimy zgłaszać tego typu błędy prosto do wsparcia (zielony guzik Pomoc Techniczna po prawej stronie ekranu w Panelu Administratora). W taki sposób będziemy mogli szybko zlokalizować usterkę i ją naprawić.
 • Administrator napisał
  A mam pytanie co do rozgrywek, ktoś prowadzi stronę podobną do mojej ma rozgrywki te co ja i mam swoje reszte archiwalna i ktos dodał "liga misztor'' i to do mnie trafiło ukazało się to na mojej stronie zrobiłem archiwum i dalej ktos to włączył u siebie na stronie

  Administrator Futbolowo.pl napisał
  W tego typu sprawach prosimy o kontakt z pomocą techniczną - w taki sposób będziemy mogli szybko ustalić źródło problemu i uporządkować rozgrywki.
 • Administrator napisał
  Możecie dodać by można było samodzielnie usuwać mecz

  Administrator Futbolowo.pl napisał
  W trosce o bezpieczeństwo poprawnie wprowadzonych danych nie przewidujemy takiej możliwości.
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości