Zobacz, jak edytować wynik meczu (VIDEO)

Otrzymujemy wiele zgłoszeń dotyczących usunięcia meczu z powodu błędnie wpisanego wyniku. Tymczasem wcale nie trzeba usuwać takiego spotkania - możesz edytować rezultat samodzielnie. Sprawdź, jak to zrobić!

Tworząc Futbolowo 2.0, chcemy dać Wam jak najwięcej swobody w dodawaniu oraz wykorzystywaniu danych dotyczących rozmaitych rozgrywek, klubów, zawodników, a także meczów. Z uwagi na bezpieczeństwo wprowadzonych informacji nie wszystkie operacje można wykonywać samodzielnie, ale edytować błędnie dodane wyniki - jak najbardziej!

Zobacz, jak edytować wynik meczu (włącz rozdzielczość 720p):

Mamy nadzieję, że rozwialiśmy wątpliwości związane ze zmianą wyniku meczu. W razie jakichkolwiek kłopotów z obsługą Futbolowo 2.0 zapraszamy do Centrum Pomocy Futbolowo.pl, gdzie umieściliśmy opisy wszystkich funkcji dostępnych w naszym systemie.