"Piłka nożna - poznaj ją od nowa"

Chcecie poszerzać wiedzę i horyzonty w obszarze piłki nożnej? Odczuwacie niedosyt związany z niewystarczającym dostępem do faktycznie fachowych informacji? Zdajecie sobie sprawę z mankamentów w rozumieniu taktyki? A może pragniecie uporządkować świadomość piłkarską i budować własną drogę postrzegania tej trudnej dyscypliny sportu? Zapewne przynajmniej na jedno z powyższych pytań odpowiedzieliście pozytywnie. A to niechybny znak, że warsztaty piłkarskie Marcina Gabora pod hasłem "Piłka nożna - poznaj ją od nowa" powinny znaleźć się w Waszym kalendarzu.

Warsztaty przeznaczone są dla trenerów, piłkarzy, scoutów, dyrektorów sportowych, klubowych włodarzy, dziennikarzy, menedżerów, jak również wszystkich osób, szukających możliwości rozwoju w zakresie piłki nożnej.

Informacje na temat terminów i miejsca:
I. Termin - 08-09.06.2015, godzina 10:00/15-16.06.2015, godzina 10:00
II. Miejsce szkolenia - Katowice/Gdańsk
III. Czas trwania jednego dnia szkolenia - około 7-8 godzin

Szczegółowe informacje znajdziecie pod tym adresem.

Ekipa Futbolowo.pl miała przyjemność uczestniczyć w warsztatach p. Marcina Gabora i serdecznie je polecamy.