Najpopularniejsze strony na Futbolowo 2.0 w grudniu

Trwa zimowa przerwa w rozgrywkach ligowych. To czas, w którym sporą popularność zdobywają strony rozmaitych turniejów i zawodów halowych. Zobacz ranking najpopularniejszych stron na Futbolowo 2.0 w grudniu!

Po dwóch miesiącach na szczycie stawki, palmę pierwszeństwa musiał oddać blog o drużynach z rocznika 2000 na Mazowszu (pwarszawar2000.futbolowo.pl), który spadł na 2. miejsce. Nowym liderem miesięcznego zestawienia została strona rozgrywek AGG Lidzbarska Liga Halowej Piłki Nożnej (aggliga.futbolowo.pl). Po krótkiej przerwie na podium powróciła strona drużyn młodzieżowych klubu KP Gdynia (kpgdynia.futbolowo.pl).

Na dalszych miejscach pojawia się kilka innych stron dotyczących turniejów halowych. Taki trend utrzyma się najprawdopodobniej aż do marca, gdy wznowione zostaną oficjalne rozgrywki ligowe.

Przypominamy, że ranking tworzony jest na podstawie sumy odsłon strony w danym miesiącu.

1. Strona rozgrywek AGG Lidzbarska Liga Halowej Piłki Nożnej (aggliga.futbolowo.pl).

2. Blog o drużynach z rocznika 2000 na Mazowszu (pwarszawar2000.futbolowo.pl).

3. Strona drużyn młodzieżowych klubu KP Gdynia (kpgdynia.futbolowo.pl).

4. Strona klubu Andrespolia Wiśniowa Góra (andrespolia.pl), występującego w Klasie Okręgowej Łódź.

5. Strona klubu Gwarek Zabrze (gwarekzabrze.eu), występującego w A - Klasie Zabrze.

6. Strona rozgrywek Nidzicka Liga Halowej Piłki Nożnej (nhlpn.futbolowo.pl).

7. Strona klubu Akademia Piłkarska Marko-Gol Gdańsk (marko-gol.futbolowo.pl).

8. Strona rozgrywek Kołobrzeskie Stowarzyszenie Amatorskiej Piłki Nożnej (ksapn.futbolowo.pl).

9. Strona drużyny młodzików klubu Raków Częstochowa (rakowczestochowa2003.futbolowo.pl), występującej w Lidze Młodzików D2 Częstochowa.

10. Strona klubu CKS Czeladź (1924cksczeladz.futbolowo.pl), występującego w A - Klasie Sosnowiec.

Poczekalnia, czyli 10 kolejnych stron, które nie zmieściły się w głównym rankingu:

11. Strona klubu Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje Mielec (apmielec.futbolowo.pl).

12. Strona drużyny orlików starszych klubu ŁKS Łódź (lkslodz2004.futbolowo.pl), występującej w lidze Łódź: E1 Orlik Grupa I.

13. Strona drużyny żaków klubu MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski (odra06.futbolowo.pl), występującej w Śląskiej Lidze Żaków.

14. Strona klubu Łokietek Brześć Kujawski (lokietekgks.futbolowo.pl), występującego w Klasie Okręgowej kujawsko-pomorskiej gr. II

15. Strona drużyn młodzieżowych klubu Widok Lublin (ukswidok.pl).

16. Strona klubu Soła Oświęcim (solaoswiecim.pl), występującego w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej.

17. Strona drużyny młodzików klubu Lech Poznań (lechpoznan03.futbolowo.pl), występującej w lidze Poznań: D1 Młodzik Grupa VI.

18. Strona rozgrywek Liga Halowa w Piątku (ligahalowawpiatku.futbolowo.pl).

19. Strona klubu Unia Oświęcim (mkp-uniaoswiecim.futbolowo.pl), występującego w Lidze Okręgowej Małopolska Zachodnia.

20. Strona drużyn młodzieżowych klubu AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (apmazovia20032004.futbolowo.pl).

Administratorom najchętniej odwiedzanych stron serdecznie gratulujemy!

Przypominamy również, że na stronie głównej Futbolowo.pl na bieżąco można przeglądać aktualizowany codziennie ranking odsłon!