Najchętniej odwiedzane strony na Futbolowo 2.0 w lipcu

Sprawdź ranking najpopularniejszych stron na Futbolowo 2.0 w lipcu. Mamy przetasowania na podium, a także sporo nowych, silnych graczy.

1. Strona klubu LKS Ślesin (lks-slesin.futbolowo.pl), występującego w IV lidze wielkopolskiej, grupie południowej.

2. Strona klubu Niwa Nowa Wieś (niwaseniorzy.futbolowo.pl) występującego w IV lidze małopolskiej, grupa zachodnia.

3. Strona klubu MKS Oława (mksolawa.futbolowo.pl) występującego w III lidze dolnośląsko-lubuskiej.

4. Strona klubu LKS Bełk (lksbelk.futbolowo.pl) występującego w IV lidze śląskiej, grupie II.
5. Strona klubu Bystrzyca Kąty Wrocławskie (bystrzyca.futbolowo.pl) występującego w III lidze dolnośląsko-lubuskiej.
6. Strona klubu Łysica Bodzentyn (lysicabodzentyn.futbolowo.pl) występującego w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej.
7. Strona klubu Drawa Drawsko Pomorskie (mksdrawa.futbolowo.pl) występującego w III lidze bałtyckiej.
8. Strona drużyn młodzieżowych klubu KP Gdynia (kpgdynia.futbolowo.pl).
9. Strona klubu Orlęta Aleksandrów Kujawski (mzks-orleta.futbolowo.pl) występującego w IV lidze kujawsko-pomorskiej.
10. Strona klubu Radomniak Radomno (ksradomniak.futbolowo.pl) występującego w V lidze warmińsko-mazurskiej, grupie II.